Up
naamloos-3667-2

Wczoraj byliśmy w bardzo dziwnym, ale za to bardzo interesującym z fotograficznego, a także historycznego punku widzenia miejscu. Doel – to niewielka miejscowość położona w Brukseli tuż przy granicy z Holandia, z której 20 lat temu niemal wszyscy mieszkańcy zostali wysiedleni. Przyczyną była pobliska elektrownia jądrowa. Stare opuszczone domy, do których normalnie można wejść i zobaczyć resztki dobytku ludzkiego, łóżka, krzesła, meble, zabawki. Niektóre z nich sprawiały wrażenie jakby zostały opuszczone w pośpiechu.

Jutro przybliżę wam bardziej historie tego miejsca i pokarze kilka fotek, bo miejsce jest naprawdę niesamowite. Dziś jednak mój Black, Red & White set sfotografowany właśnie na tle jednego z domów.

Bag – Zara

Blazer- Mango

Blouse – Zara

Pants – H&M

Shoes – Zara

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

    KOMENTARZE (22)

Skomentuj