Up
keuter-2

Dziś dzień taty! Czy już wszyscy złożyliście swoim kochanym papciom życzenia? Jeśli nie to macie wciąż szansę :) Dzień jeszcze się nie skończył… Nie wiem dlaczego w Polsce tak hucznie obchodzi się dzień matki, a o dniu ojca się zapomina. Przecież tato jest tak samo ważny jak mama, jest tak samo rodzicem i kocha nas tak samo bardzo jak nasza mama. W Holandii oba te święta obchodzone są z taką samą ważnością i to mi się podoba :)

Dziś przedstawiam mam bardzo sympatyczną rodzinkę Keuterów, dwóch braci z żonami i ich prześlicznymi pociechami. Sesja była wykonana właśnie pod kątem prezentu dla ich rodziców z okazji dnia matki/ojca w domu jednego z braci. Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam robić zdjęcia ludzi w ich własnych domach, są wtedy takie spersonalizowane, z ich własnymi meblami, zabawkami, dekoracjami itd. Ciekawa jestem czy taka domowa sesja się wam podoba? :)

Zdjęcia – Maryla Fossen


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (19)

 1. Piotr atAustin

  ()

  ależ Ty masz talent.. wspaniałe zdjęcia .. dobrałaś świetne tło (dodaje głębi przez otwarte drzwi) w harmoni pasujące do ubrań rodziny (wszyscy biało na górze) .. fantastyczne .
  .. proszę nie zrozum mnie źle ale jednak nasunęła mi się jedna myśl, że zdjęcia są w publicznej domenie i może lepiej nie podawać nazwiska .. nie wiem czy w Holandii są problem z pewnymi ludźmi, którzy mogą oglądać zdjęcia w publicznej domenie w złych celach ale tu w Stanach tak się niestety czasem zdarza..
  serdecznie pozdrawiam i podziwiam Twój talent

  Beantwoorden

  • Piotr atAustin

   ()

   uczę się holenderskiego u Ciebie :^)) .. 'Reacties' :^)
   .. nie wątpiłem, że zapytałaś .. po prostu moje spostrzeżenie było w związku z dziećmi na zdjęciach .. tu w Stanach mamy do czynienia z różnego rodzaju 'creep(s)' pełzających po publicznej domenie internetu …

   jeszcze raz podziwiam harmonię tych zdjęć .. czy fotografujesz zawodowo?
   słoneczne pozdrowienia :^)

   Beantwoorden

  • Maryla

   ()

   Niestety na razie tylko hobbistycznie, troche jako dodatkowe zrodlo dochodu, ale nie mozna tego nazwac zawodowoa fotografia. Nie ukarywam ze to moje marzenie, stąpam malymi kroczkami w tym kierunku. Mam nazieje ze kiedys sie uda :)

   Pozdrowienia z pochmurnej i deszczowej Holandii :)

   Beantwoorden

  • Piotr atAustin

   ()

   trzymam kciuki, że tak będzie i marzenie się spełni .. jestem tylko nowicjuszem ale od lat podziwiam fotografie w National Geographic, które prenumeruję od 20 lat :^)
   .. pomyślałem, że Twoje zdjęcia spokojnie mogłyby się tam znaleźć :^))

   słoneczne pozdrowienia i by wiatr przegonił chmury .. mamy lato :^))

   Beantwoorden

 2. BERRIES

  ()

  Przepiękne zdjęcia i świetny klimat! Myślałam, że są z jakiegoś magazynu :) Masz ogromny talent kochana. Ja także zastanawiam się nad tym, dlaczego Dzień Matki jest "bardziej huczny" od Dnia Ojca w Polsce. :)

  Beantwoorden

 3. _panna_anna

  ()

  genialnie! jestem bardzo wyczulona na tego typu sesje, to chyba moje male "zawodowe" zboczenie 😉
  natomiast te bardzo mi się podobają! luz, swoboda i radość biją po oczach! :)))

  pozdrawiam
  annaslaweta.blogspot.com

  Beantwoorden

Skomentuj