Up

Summertime !

23 juni 2013 Moda Like

E56C3555-Edit-2

Lato, lato wszędzie, zwariowało oszalało moje serce :) Tak sobie dziś nucę pod nosem,  choć do końca nie wiem skąd mi się to wzięło, bo pogodzie w Holandii do letniej daleko. Bliżej jej do jessiennej. Deszcz, wiatr i do tego zimno…brrrr….. Zaczynam się zastanawiać, czy to lato kiedyś w ogóle się rozpocznie. W Polsce widzę anomalie pogodowe na całego, czterdziestostopniowy upał przeplata się na zmianę z burzami i gradem wielkości pomidora. Sama nie wiem co lepsze. Ciekawe czy to już tak zawsze będzie, co roku? Mam nadzieję, że nie. No, ale co tam, mimo że na zewnątrz plucha, w sercu lato na całego :) I kilka fotek z przed miesiąca, kiedy to kilka promyków słonka z za chmur wyszło.

Miłego poniedziałku :)

bag – Zara

blouse – Zara

blazer- Mango

pants – Zara

shoes – No Name

  watch – M. Kors

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (27)

  • Maryla

   ()

   Uzależniona ode mnie?…brzmi interesująco :) No tak kochana, dla ciebie te upały faktycznie nie wskazane…zapraszam do siebie, tutaj nie będzie cię nic rozpraszać, a i nosa za drzwi nie będzie ci się chciało wystawiać :) hihihi :)

   Beantwoorden

Skomentuj