Up
liggensbeeld-2

Pierwszy lipca minęło…obserwowane blogi nie zniknęły, lista obserwujących również…i miejmy nadzieję, że tak zostanie. Szczerze mówiąc od samego początku liczyłam, że to jedna wielka ściema i niepotrzebne nakręcanie się, no ale oczywiście zawsze może się okazać, że zmiany nastąpią później :) Trzymam jednak kciuki, żeby tak się nie stało :)

Dziś mam dla was czarno, biało, czerwony set. Nie wiem jak się to stało, ale w mojej szafie nigdy nie było czerwonych rzeczy, bo nigdy za tym kolorem nie przepadałam, ba, zawsze wydawało mi się, że to nie mój kolor. Ale ostatnimi czasy zaczynam się z czerwienią zaprzyjaźniać, a kiedy zobaczylam tę marynarkę, nie mogłam się jej oprzeć :) Zauroczyła mnie swoim krojem, wzorem i kolorami…

blazer-River Island

top – Pieces

pants -No Name

shoes – Zara

bag – Zara

 watch – NL

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (25)

  • Maryla

   ()

   Dzięki Bellissimko :) tak troche eksperymentuje :) przyznam szczerze, ze odkad prowadze bloga, to jakos tak motywuje mnie to do ruszenia czasami glowa, ale nie tylko wyciagniecia pierwszej lepszej pary jeansow z polki :)

   Beantwoorden

Skomentuj