Up
E56C6520-2-2

Zdarza się wam czasami, że macie dość dorosłości? Że chciałybyście pobyć znowu małymi dziewczynkami, bez odpowiedzialności, problemów, podejmowania trudnych decyzji, wyścigu szczurów i fałszywości? Ostatni tydzień, nie był zdecydowanie moim tygodniem. Kiedy przyszłam w piątek z pracy miałam ochotę uciec gdzieś na koniec świata…do krainy niewinności i szczęśliwości…ech…szkoda, że czasami nie da się tak przeteleportowć w czasie…Na szczęście w sobotę obudziło mnie piękne słonko i od razu wszystko nabrało kolorów :) Zapomniałam o ciężkim tygodniu…zrelaksowałam się, naładowałam bateryjki i pełna optymizmu jestem gotowa na stawienie czoła kolejnemu tygodniowi…tym razem lepszemu mam nadzieję :)

dress – Super Star

necklace – Super Star

schoes – No Name

bag – hand made from Capeverde


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (24)

 1. jolik2000

  ()

  Marylka, wyglądasz zjawiskowo!
  Co do dorosłości… Kiedy z chłopcami ogladałam ostatnio Piotrusia Pana – Powrót, gdy Wendy jest już dorosła, jest tam jedna scena, na koniec filmu, że ryczę jak głupia, oni się mnie pytają, czemu mamuś płaczesz…nie rozumieją, że wcale nie chciałam dorosnąć…

  Beantwoorden

 2. Bellissima

  ()

  pięknie wyglądasz!
  świetna sukienka i naszyjnik:)
  tak ja też mam dosyć i to często,w takich chwilach myślę sobie ,że zły stan jest przejściowy,że za chwilę będzie lepiej,bardziej optymistyczniej…i szybko zapominam o tym co niemiłe czy złe.

  pozdrawiam cieplutko

  Beantwoorden

 3. betibeata

  ()

  NO fakt czasami chciałoby się uciec, ale nie ma jak …haha:)Z drugiej strony Ja do dzieciństwa nie bardzo chciałabym wracac, wolę obecny stan rzeczy !MImo iz czasami naprwdę trudno wszystko ogarnąc !Ale jak patrzę na Ciebie to od razu weselej ..hehhe:) Jesteś piękna i taka kolorowa !!Cudnie wyglądasz :)

  Z radością dołączam do grona obserwatorów :)
  Pozdrawiam

  Beantwoorden

 4. Paula R

  ()

  Oj to był upalny week!:)
  Wiesz ja mialam tak samo jak Ty, póki w zeszłym tygodniu przeszłam przez wszystkie urzedy odnośnie sofi, konta itp to myslałam że osiwieje z nerwów. Ale na szczęscie to juz przeszłość ;D
  i czeka nas kolejny tydzień upałów ;D

  Beantwoorden

Skomentuj