Up
E56C7260-2

Ahoj!

Dziś zapraszam was kochani na rejs barką :) jakby co to jakiś tam patent żeglarza mam :) co prawda zrobiony wieki temu i nigdy później nie używany, ale co tam :) zatonąć na pewno nie zatoniemy :)

A tak na poważnie to fotografując kilka dni temu zobaczyłam tę piękną starą barkę przycumowaną do brzegu i od razu sobie pomyślałam, że jak będę mieć kolejną marynarską stylizację w głowie to chciałabym ją zrealizować właśnie tutaj. Dwa dni później stylizacja była gotowa :) Zaczęliśmy najpierw zrobić fotki na jej tle, a później dojrzeliśmy na pokładzie właściciela, który jak się okazało na niej mieszka. Od razu zapytaliśmy grzecznie czy miałby coś przeciwko, gdybyśmy zrobili kilka fotek na pokładzie, zgodził się bez wahania, no i oto one :)

W zasadzie to poza butami i t-shirtem wszystko już widzieliście. Buty to moja ostatnia wyprzedażowa perełka. Michael Kors za całe 25 euro :) Ostatnia para, w dodatku mój rozmiar :) i za to właśnie kocham Holandię, jak już coś przeceniają to całkiem porządnie, no i fajnie że większość holenderek nosi rozmiar 40 bo przynajmniej takie rarytaski zostają dla mnie :)

bag – O bag

blazer – Zara

t-shirt – Mango

trouzers – Zara

shoes – Michael Kors

watch – watch NL


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

    KOMENTARZE (36)

Skomentuj