Up

Flower crown

25 juli 2013 Moda Like

E56C7905-Edit-2

Dziś będzie bardzo krótko :) Od dawna chodziły mi po głowie jakieś fajne, romantyczne zdjęcia o zachodzie słońca. Kilka dni temu udało nam się pomysł zrealizować. W planach jest jeszcze jeden w podobnym klimacie, ale na razie poszukuje odpowiedniego miejsca :) Mam nadzieję, że się wam spodoba :)

Dress – Zara

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

    KOMENTARZE (32)

  1. Barbarossa

    ()

    Witaj! Przeniosłaś mnie dzięki tym zdjęciom w magiczny świat elfów, pięknie wyglądasz. Dopiero odkryłam Twoje posty, widzę, że też, jak ja, kochasz podróże… Ja zaczęłam opowiadać o moich, zaistniałam w świecie blogowania od lipca tego roku, a relacje z podróży postanowiłam przedstawiać chronologicznie. Także ukazuję moje patrzenie na modę. W wolnej chwili serdecznie zapraszam. Pozdrawiam w ciepły wieczór.

    Beantwoorden

Skomentuj