Up

Blue sky

4 november 2013 Moda Like

naamloos-1010138-2

Wiem kochani, że was ostatnio troszkę zaniedbałam, ale moje miesięczne wakacje właśnie wczoraj się  skończyły i obiecuję już być z wami na bieżąco :) Ubolewam troszkę nad faktem, że uciekła mi piękna złota jesień i nawet nie miałam czasu zrobić dla was żadnej jesiennej stylizacji, ale mam nadzieję, że listopad okaże się dla mnie łaskawy i że uda mi się jeszcze wrzucić kilka ciekawych propozycji. Tymczasem, jeszcze kilka fotek z Zanzibaru…tym razem zrobionych specjalnie z myślą o Was :) I typowo wakacyjny set :)

skirt – sh

bikini – livera

blouse – bershka

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

    KOMENTARZE (13)

  1. Barbarossa

    ()

    Nie było mnie kilka dni – sprawy rodzinne. Teraz nadrabiam braki. Śledziłam Waszą podróż. Niezwykłe miejsce i niezwykłe zdjęcia. Wygladasz zjawiskowo, cudne ujęcia. Za każdym razem jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam serdecznie.

    Beantwoorden

Skomentuj