Up

Look of the day

7 januari 2014 Moda Like

E56C6190-2

Kilka dni temu natknęłam się na jakiejś anglojęzycznej stronie, na listę rzeczy, których możemy na starość żałować. No i nie ukrywam, że znalazłam na tej liście kilka punktów, które dały mi całkiem sporo do myślenia. Pewno niepotrzebnie ją tłumaczyłam, ale co tam…

27 rzeczy których będziesz żałował na starość… 1.  Nie podróżowałeś, kiedy miałeś na to szansę 2.  Prowadziłeś, życie takie jakiego oczekiwali od ciebie inni, a nie jakie sam uważałeś za słuszne 3.  Nie nauczyłeś się innych języków 4.  Tkwiłeś w beznadziejnym związku 5.  Za dużo pracowałeś 6.  Zabrakło ci odwagi aby powiedzieć “Kocham” 7.  Nie używałeś kremu z filtrem UV 8.  Zmarnowałeś szanse zobaczenia swoich ulubionych wykonawców na żywo 9.  Bałeś się podejmować ryzyko 10. Nie rzuciłeś pracy która cię denerwowała i stresowała 11. Nie dałeś z siebie wszystkiego w szkole 12. Nie zdawałeś sobie sprawy z tego jak piękny/a jesteś 13. Nie słuchałeś cennych rad rodziców 14. Całą swoją młodość byłeś pochłonięty jedynie sobą 15. Za bardzo przejmowałeś się tym co mówią inni. 16. Nie poświęciłeś wystarczająco dużo czasu dla swoich przyjaciół 17. Pomagałeś innym spełniać marzenia, a zapomniałeś o swoich 18. Zaniedbywałeś swoje zęby 19. Nie wyrażałeś swoich uczuć 20. Zmarnowałeś szansę zadania dziadkom wielu pytań, zanim odeszli 21. Nigdy nie nauczyłeś się gotować czegoś mega wyjątkowego 22. Nie zatrzymywałeś się wystarczająco długo w niezwykłych miejscach/momentach życia 23. Nie skończyłeś rzeczy, które zacząłeś 24. Nie poświęcałeś swoim dzieciom wystarczająco dużo uwagi 25. Za dużo się przejmowałeś 26. Wplątywałeś się w niepotrzebne kłótnie 27. Nie spędzałeś wystarczająco dużo czasu z tymi których kochałeś

I co udało się wam znaleźć jakiś punkt, który dał wam do myślenia? Jeśli tak, to mam dla was dobrą wiadomość :) Jeszcze nie jest za późno! Życie dopiero przed nami. Żyjmy zatem kochani tak, aby na starość niczego nie żałować!

Aaaa i jeśli jeszcze ktoś nie głosował na mój blog, to klikajcie szybciutko :)

KLIK

Z góry wszystkim BARDZO dziękuję :) **** płaszczyk –  Zara

spodnie – Stradivarius

sweter – H&M

szalik – Cotton Club

botki – Zara

torebka – NN

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (39)

 1. Agnieszka

  ()

  Witaj Marylko! Nasza starość (zwłaszcza w Pl) nie zapowiada się różowo, bo wiele osób nie ma pracy (tak jak ja mimo tego, że jestem po studiach), a także dlatego, że osoby, które już mają pracę zarabiają zazwyczaj bardzo mało, więc najlepiej zrealizować w miarę możliwości wszystkie marzenia i cele, by nie dostarczać sobie na starość dodatkowych powodów do żalu. Pozdrawiam

  Beantwoorden

 2. Maggie

  ()

  Bardzo dobry wpis. Zgadzam się z przesłaniem-żyjmy tak, aby na starość nie żałować niewykorzystanych okazji i zmarnowanych szans (a przynajmniej żałować jak najmniej, bo chyba zawsze się czegoś żałuje;).
  Ładny, harmonijny zestaw!

  Beantwoorden

 3. Magdalena B

  ()

  Bardzo udany zestaw. Wszystko do siebie pasuje. Chętnie "ukradłabym" CI płaszczyk i botki :)
  A co do powyższej listy, cóż NIESTETY większość jest trafna. Jednak w największe rozbawienie spowodował u mnie punkt 7. Co rok obiecuję sobie, że zacznę go używać no i na obietnicach się kończy :)

  Beantwoorden

 4. aschaaa

  ()

  7, 16, 18 – swietne punkty :)

  a 20 jest takim punktem ktory mnie troche dotknal :) moi dziadek odszedl 1,5roku temu ale babcia dalej jest i wiem wszystko o ich mlodosci i jestem ogromnie szczesliwa z tego powodu :)

  plaszcz piekny!

  Beantwoorden

Skomentuj