Up
Schermafbeelding-2014-01-31-om-11.28.38-2

****

Kochani, wczoraj wystartował drugi etap konkursu na Blog Roku 2013.

I my również bierzemy w nim udział…Yeaaa!!!

Dlaczego? 

Bo po pierwsze pomagamy wspólnie chorym dzieciakom.

Bo po drugie chcemy zobaczyć ile osób tak naprawdę nas czyta, lubi i docenia :)

Jeśli zatem lubicie naszego bloga choć troszkę, uważacie, że to co robimy ma sens i powinniśmy znaleźć się w finałowej 10 to wyślijcie szybciutko SMS na numer 7122 o treści F00564

( duże F, zero, zero, pięć, sześć, cztery)

 Koszt SMS-a to 1,23 zł a dochód w całości przekazany będzie na Fundację Gajusz, która prowadzi hospicjum dla dzieci osieroconych.

Uwaga!

*1 numer telefonu = 1 SMS

 *W numerze bloga znak “0” to cyfra zero. Pamiętaj także, aby nie wstawiać w treść SMS-a spacji!

Sms-y można wysyłać od 30 stycznia do 6 lutego do godziny 24:00.

Tak więc kochani oddając głos na naszego bloga doceniacie nie tylko naszą pracę, ale także pomagacie chorym dzieciakom, dla was to tylko 1,23 zł a dla nich to aż 1,23 zł! Im więcej głosów zbierzemy tym więcej pieniążków przekażemy na Fundację. Ślijcie zatem SMS-y z telefonu męża, córki, wujka Franka, babci Agnieszki, a nawet teściowej :)

Liczymy na wasze wsparcie, bo tego bloga piszemy właśnie dla Was :)

Z góry dziękujemy na każdy oddany głos!

M&M
ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

    KOMENTARZE (13)

  1. Justine-abroad

    ()

    Bardzo Was lubię i doceniam, ale wybacz niestety nie wyślę smska… Z prostego powodu: można tylko z polskich operatorów wysyłać 😉 A tak zupełnie na boku, to przyznam, że nie podobał mi się nigdy ten sposób gosowania w tym konkurie… uważam go za mało obiektywny

    Beantwoorden

Skomentuj