Up
528135_436846206347911_1454294925_n-3

Kochani wpisy dotyczące podróży do Tanzanii i na Zanzibar dobiegają powoli końca. Zostały jeszcze tylko dwa :( zatem czas na jakiś kolejny temat podróżniczy :) Ponieważ na kolejną wyprawę jeszcze musimy troszkę poczekać, chciałabym wam przybliżyć podróże, które odbyliśmy w 2012 roku. W jakiej kolejności pojawią się one na blogu, będzie zależało od Was :)

Dla utrudnienia zadania, nie podaję nazw miejsc :) Możecie zgadywać, które zdjęcie z jakiego miejsca na świecie pochodzi :) Podpowiem tylko, że są to trzy różne kontynenty :)

Nr 1.

Nr. 2

nr. 3

Czekam na wasze typy :)

Aaaa i pamiętacie, że bierzemy udział w konkursie na Bloga Roku 2013?  :) Jesteśmy dzisiaj na 13 miejscu, tak wiec szanse na dostanie sie do finałowej 10 bardzo duże :) Jeśli jeszcze nie wysyłaliście smsa to ślijcie :) KLIK

 

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

    KOMENTARZE (15)

  1. Barbarossa

    ()

    1 zdjęcie jest chyba z Dominikany, chociaż takie białe plaże są w różnych miejscach na świecie. 2 – nie mam zielonego pojęcia, natomiast 3 – przypomina mi Teneryfę i wulkan Teide. To są jednak tylko moje skojarzenia. Pisz kochana o wszystkim, po kolei. Za kilka dni zapraszam Cię do Petry. Pozdrawiam.

    Beantwoorden

Skomentuj