Up
ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (37)

 1. Lu

  ()

  No odpoczynek godny bogów :))) Kolory, zieleń i owoce przekonały mnie. Zastanawiam się ile kosztuje bilet na Dominikane, bo z tego co pisałaś to sam ślub nie należy do jakiś najdroższych :) Może kiedyś powtórzymy sobie ślub właśnie na jakiejś wyspie, tylko we dwoje, dobry hotel się wtedy przyda więc pisz :))) Buziaki, dzięki za miły komentarz jak zawsze :* Chyba kiedyś wybiorę się tam do Ciebie do Holandii 😉

  Beantwoorden

 2. Barbarossa

  ()

  Piękne zdjęcia i bardzo mi bliskie. W 2012 roku spędziliśmy uroczy urlop na Dominikanie. Będzie o tym na moim blogu we właściwym czasie. Jutro kolejny post o Margaricie, już dzisiaj zapraszam Cię serdecznie. Buziaki!

  Beantwoorden

 3. aldia arcadia

  ()

  Przepiękne zdjęcia!! Serdecznie Ci gratuluję i zdjęć i oczywiście ślubu, życząc dużo dużo MIŁOŚCI :))
  Dominikana jest mi bliska ze względu na to, że kiedyś w PL, miałam stoisko dominikańskie…. serwowałyśmy na festynie dania z Dominikany :)
  Nie byłam w tym raju jeszcze nigdy, ale bardzo chciałabym zobaczyć na żywo.
  Serdecznie Cię pozdrawiam.

  Beantwoorden

 4. Monika

  ()

  Wspaniały i taki ważny moment w życiu spędzony w takim magicznym miejscu. Jesteście ogromnymi szczęściarzami. Albo nie, po prostu potraficie dobrze się zorganizować i postarać, nic w życiu samo nie przychodzi. Napiszesz kiedyś post jak to wychodzi cenowo? Bo ceny z biur podróży znam, a wolałabym poznać od innej strony te koszty. Dominikana kusi, kusi i jeszcze raz kusi. Jako wielbicielka palm oświadczam, że po zwiedzeniu większej części Europy wybieram się na Dominikanę. Ale to jak już będę bogata ;D

  Beantwoorden

  • Maryla

   ()

   Chodzi ci o ceny ślubu, czy ceny wakacji na Dominikanie? Jesli chodzi o ślub, to podawał ceny w poście "jak zorganizować slub na Dominikanie" a o cenach wakcji będzie w następnym poście o Dominikanie :)

   Beantwoorden

 5. hetera

  ()

  Witaj:)
  Trafiłam do Ciebie z FH i do tego stopnia zachwyciłam się Twoim (Waszym) ślubem na Dominikanie, że pozwoliłam sobie zamieścić link do tego postu na swoim blogu. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu.
  Pozdrawiam,
  Natalia

  Beantwoorden

 6. Olga Sapinska

  ()

  hehe widoki prawie jak na Malediwach, albo podobne tylko że lepiej macie to uwiecnzione :) tylko ja kochana już nie dałabym 11 tysięcy (za osobę) za 10 dni za wczasy, znaczy się 12 ale 2 dni to podróż praktycznie, bo ja leciałam z Frankfurtu …. ja w tym roku byłam w Dubrovniku i też ze złamaną rączką każdy myślał że też na wakacjach złamałam rączkę ale pojechałam już z … ;( to były najgorsze wakacje ….

  Beantwoorden

Skomentuj