Up
DSC_1624-2

Druga część Wielkanocnych dekoracji :) Tym razem zabawiłam się w malowanie jajek. Ponieważ jakiegoś specjalnego talentu malarskiego nie mam, pomalowałam jajeczka różową farbą, a na nich zrobiłam szybkie rysunki białą kredą. W ten sposób możecie zrobić np spersonalizowane jajeczka dla waszych gości na wielkanocne śniadanko :) Pomysł podkradłam z bloga Enjoy our home, który zawsze mnie czym zainspiruje :)

I jeszcze kompozycja ze skorupek, tulipanków, przepiórczych jajek, no i jak przystało na Wielkanoc obowiązkowo kurki, która dzielnie pilnuje całego zmieszania :) A już w kolejnym poście, dekoracja stołu :) Zaglądajcie zatem :)


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (34)

 1. Anna Serafin

  ()

  Najładniejsza jest wg mnie kompozycja z kurką w roli głównej…… mistrzostwo. 😉
  Z poprzedniego postu podkradłam pomysł na gałązkę brzozy, teraz dumnie wiszą na niej ptaszki, koguciki i pisanki z filcu. Kombinuje jeszcze coś ze skorupkami, może wyjdzie. Najważniejsze to nieprzedobrzyć….;)

  Beantwoorden

Skomentuj