Up
DSC_1477-2

Przybywam do was moi kochani z ostatnim postem Wielkanocnych dekoracji :) Mało treści, za to dużo zdjęć :) Ponieważ do świąt nie planuję już żadnego posta, dlatego już dziś składam wam najwspanialsze życzenia!

Na Wielkanoc od króliczka, niech Wam wpadną do koszyczka, niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle!


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (33)

 1. Barbarossa

  ()

  Piękne inspiracje i piękne życzenia… Tobie również i Twoim bliskim życzę spokojnych, zdrowych i radosnych świąt. Pod wpływem wszystkich niezwykle miłych i mądrych komentarzy, u mnie też dzisiaj świątecznie. Pozdrawiam.

  Beantwoorden

 2. PannaAnna

  ()

  Twoje dekoracje i zdjecia są zawsze takie wysmakowane :)
  Śliczne !
  Ps. Tulipany nie rosną przy drogach :/ no nigdzie nie spotkaliśmy :) tylko na klombach . Szkoda . Rzadko tak naprawdę jest powod by jechać do H. na wiosnę :/ ale i tak było super !

  Beantwoorden

 3. emanuelle

  ()

  Pięknie tu u Ciebie!!!! trafiłam tu zupełnie przypadkiem i z każdym kolejnym postem mój zachwyt wzrasta, są piękne aranżacje i wnętrza, oooo myślę sobie coś z tematów mody – SUPER, dalej piękne fotografie, podróże…. WOW, czego chcieć więcej!!!! w jednym miejscu prawie wszystkie moje pasje a w dodatku pięknie "podane" :-)
  Wpisuję się tu na stałe!!!!
  pozdrawiam serdecznie***

  Beantwoorden

Skomentuj