Up
Roos32-2

Jak tam kochani po weekendzie majowym? Wypoczęci? Podczas kiedy wy sobie odpoczywaliście, grillowaliście i spędzaliście miło czas, ja pracowałam :) tak, tak we Wiatrakowie nie mieliśmy takiego fajnego, długiego weekendu jak wy. Ale odbijemy sobie za tydzień :) Tymczasem wrzucam wam efekt mojej pracy, a zarazem jedną z moich ulubionych sesji :) Roos z mamusią :) Prawda, że są cudowne? :)

Zdjęcia – Maryla Fossen
ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (42)

 1. Agnieszka F.

  ()

  Cudowne rodzinne zdjęcia w pięknym zielono- żółtym i wiosennym tle :)
  Miłość matki i córki bije i kwitnie! :)
  Dziękuję serdecznie za odwiedziny na moim nowym blogu i miły komentarz – kiedy już uporam się z budową (a trochę to pewnie potrwa:), będę korzystała z pomocy przy aranżacji wnętrz – na pewno! :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  Beantwoorden

 2. Krystyna Boner

  ()

  Na Twoje zdjęcia można patrzeć i patrzeć. Z ogromną przyjemnością. Nie ważne co pokazujesz, są arcydziełem. Dzisiejsza sesja jest bardzo piękna, ma świetny klimat. Teraz pójdę spać i będę miała kolorowe sny. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

  Beantwoorden

Skomentuj