Up

Miedź

20 februari 2015 Moda Like

MMP_2822-2

Wiecie co mnie najbardziej zachwyciło w trendach na wiosna/lato 2015? MIEDŹ! Tak, zauroczyła mnie na tyle, że kiedy zobaczyłam tę torebkę i bluzkę w Zarze, to musiałam przygarnąć :) Uwielbiam ten kolor i coś mi się zdaje, że na tym jeszcze nie koniec. Chodzą mi jeszcze po głowie buty :) Już nawet jedne mam na oku :) Najchętniej wprowadziłabym ten kolor też do naszego domku, ale pewno się domyślacie, że Marcel wystawił by mnie z walizkami za okno jakbym znowu pozmieniała wszystkie kolory :) Poczekam jeszcze chwile :) Może do lata :) No, to dziś taki już troszkę wiosenny zestaw, na zewnątrz jeszcze ciut na niego za zimno, dlatego fotki z domu. A, no i chyba w końcu znalazłam fryzjera, który umie się porozumieć z moimi lokami :) Fryzurka świeża, zdjęcia zrobione zaraz po powrocie od fryzjera, więc na ostateczną opinię muszę poczekać do kolejnego mycia. Wtedy będę mogła ocenić, czy ten owy fryzjer będzie tylko kolejnym, czy też zaprzyjaźnimy się na dłużej :)

sweter – River Island

bluzka – Zara

spodnie – HM

buty – Zara

torebka – Zara
ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (60)

 1. Anet Ra

  ()

  Zestaw bardzo fajny… Czy sweter jest z tegorocznej kolekcji? Jesli tak, dasz namiary?
  Co do fryzury, mam mieszane uczucia… Chyba wolałam cię w dłuższych lokach 😉 no ale przeciez odrosną, prawda?
  Pozdrawiam ciepło :)

  Beantwoorden

 2. Irmelin

  ()

  "Kurde", Marylko, kobieta kobiecie chyba nie powinna tak mówić, ale co tam: "wyglądasz bardzo seksownie", chyba się nie obrazisz, ale jak ujrzałam pierwszą fotkę taka pierwsza myśl przewinęła się przez moje zwoje mózgowe:)))
  Pozdrawiam

  Beantwoorden

 3. jolik2000

  ()

  Marylko, dla mnie zawsze wyglądasz zjawiskowo 😉 wole cię w długich, bo o takich zawsze marzyłam i marzę nadal. A teraz jesteś taki amorek jak ja :-) Też mam podobną długość i na przykład dziś polokowałam się i też jestem amore mio!

  Beantwoorden

Skomentuj