Up
5-2

Pamiętacie mojego posta o sesji na Santorini? KLIK! Po jego publikacji napisała do mnie Kasia, która wymarzyła sobie sesję zaręczynową w Holandii. Przyjechała na święta w odwiedziny do swojego narzeczonego, umówiliśmy się w niewielkim miasteczku o tajemniczej nazwie Urk i tam uwieczniliśmy na zdjęciach romantyczne oświadczyny:) Pogoda niestety nie do końca chciała z nami współpracować, Kasia marzyła o sesji w morzu tulipanów, ale te wyjątkowo w tym roku jeszcze nie zakwitły, wiosny też na próżno było szukać, tak wiec musieliśmy sobie ja stworzyć sami :) Kilka kolorowych dodatków, gałązki dzikiej czereśni zerwane gdzieś po drodze, szampan, który otrzymaliśmy od zupełnie obcej pary Szwedów, którzy odpoczywali na swoim jachcie, czarujący uśmiech Kasi i gotowe:) Ale to jeszcze nie koniec sesji zaręczynowych, bo mam dla was w zanadrzu jeszcze dwie, ale o tym już w następnych postach, których w tej tematyce przewiduje tutaj więcej :) Tym samym zapraszamy do Wiatrakowa wszystkich, którzy mają ochotę na niepowtarzalną sesję w naszym wykonaniu, a Kasi i Andrzejowi jeszcze raz dziękujemy za przemiłe popołudnie oraz zgodę na publikację zdjęć :)

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (40)

 1. Krystyna Boner

  ()

  Gdybym mogła cofnąć się w czasie i miała uwiecznić mój wielki dzień (zaręczyny, ślub) z pewnością wybrałabym Was. Bo można Wam zaufać, bo robicie to doskonale, bo jesteście fantastyczni. Ale niestety czasu nie cofnę, dlatego z przyjemnością oglądam Wasze cudne, profesjonalne zdjęcia. A ta stylizacja… to też nie jest bez znaczenia. Buziaki :)

  Beantwoorden

 2. Marta

  ()

  Przepiękne! Zadziwia mnie jak pięknie są zawsze dobrane kolory na Waszych zdjęciach! Może i pogoda nie nie była najlepsza, ale zupełnie tego nie widać. Prawdziwa wiosna! Dodatkowo Urk wygląda na bardzo urocze miasteczko :)

  Beantwoorden

 3. Joanna C

  ()

  Jej… oniemiałam…. dzisiaj jak patrzę na swoje zdjęcia zaręczynowe, a potem ślubne to najchętniej cofnełabym czas, po to, aby zrobić je w sposób profesjonalny. Jesteście mistrzami! Jestem urzeczona i zachwycona jak bardzo poruszające są Wasze zdjęcia. Gratuluję talentu i oczywiście narzeczonym życzę mnóstwa miłości i radości :) pozdrawiam

  Beantwoorden

 4. BOHO shop

  ()

  Przepiękna sesja! Piękne, wiosenne zdjęcia i przede wszystkim czuć radość narzeczonych :) Bardzo fajny klimat. I sama nie lubię pozować do zdjęć, ale oglądając takie zdjęcia myślę sobie, że fajnie by było jednak się kiedyś przełamać, żeby mieć taką świetną pamiątkę :)

  Beantwoorden

Skomentuj