Up
tranquility-4-2

Kochani, pamiętacie mój wpis o szkole języka angielskiego na Malcie? Gdyby ktoś miał ochotę podszlifować język angielski oraz zwiedzić to maleńkie państewko to mam dla was świetną wiadomość! Maltalingua dla wszystkich czytelników zorganizowała konkurs, w który do wygrania jest UWAGA dwutygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie! Co wy na to? Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy kliknąć TUTAJ i zrobić bezpłatny test. Jak już sprawdzicie swoją znajomość angielskiego wpisujecie w komentarzu ile punktów zdobyliście i dlaczego chcielibyście zrobić kurs właśnie na Malcie. Komentarz można zostawić albo po polsku albo po angielsku, jak wam wygodniej. Spośród wszystkich osób, które zostawią komentarz, zostanie wybrany zwycięzca, który zgarnie 2 tygodniowy kurs języka angielskiego wraz z zakwaterowaniem!

Nie zapomnijcie, że poza kursem, dzięki któremu podszlifujecie swój angielski, będziecie mieli możliwość zwiedzenia Malty i to dzięki szkole Matlalingua, która pomaga również w organizowaniu wolnego czasu po zajęciach. Zwiedzanie najpiękniejszych miejsc Malty, rejsy, nurkowanie, wycieczki rowerowe oraz wiele innych atrakcji.  Tak więc nie tylko się uczymy, ale także poznajemy kraj, obyczaje, kulturę oraz smaki! Myślę, że połączenie kursu wraz nauką języka to idealny kompromis dla tych, którzy tak ja cierpią na niedobór czasu.

A dlaczego akurat Malta? Bo wyspa była przez ponad półtora wieku pod brytyjskim panowaniem, dlatego obok maltańskiego, angielski jest tutaj językiem urzędowym. Szkoły językowe na Malcie mają długą tradycję i są rekomendowane na całym świecie. A kiedy w październiku będzie u nas coraz bardziej szaro i deszczowo, na Malcie wciąż temperatury powietrza będą sięgać 25 stopni Celsjusza.  Tak więc kochani bierzcie udział, kto wie, może do kogoś z was uśmiechnie się szczęście :) Więcej na temat szkoły Maltalingua znajdziecie TUTAJ. Powodzenia!


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (15)

 1. gosiahk

  ()

  Cudownie ! Mimo mojego wieku udział w takim kursie był moim marzeniem. O szkole dowiedziałam się z Twojego bloga :) i co jakiś czas zaglądałam na stronę szkoły. Teraz wypełniłam test. Nigdy nic nie wygrałam ale może się uda :) Dziękuję za informacje o takim miejscu i o konkursie . Pozdrawiam !

  Beantwoorden

 2. Weroncia

  ()

  Cudowny konkurs! Kurs języka angielskiego jest mi bardzo potrzebny. Jestem po administracji, i żeby znaleźć dobrą pracę w zawodzie, znajomość języka angielskiego jest niezbędna.Jednak samodokształcanie się w domu, poduczanie słówek i zwrotów niewiele daje. Dopiero obycie z językiem, znalezienie się w sytuacji, gdzie tylko za pomocą języka angielskiego można się porozumieć- podejrzewam, że przemogłoby w końcu strach przed ,,otwaorzeniem ust", przed obawą, że popełniam wiele błędów. Bardzo chciałabym się w końcu poczuć swobodnie i nie rumienić się za każdym razem kiedy obcokrajowiec zadaje mi proste pytanie, np. o drogę 😉 Także reasumując, wygrana dla mnie jest ogromną szansą na wyprofilowanie przyszłości, a przy okazji zwiedzenie Malty może okazać się życiową przygodą :))

  Beantwoorden

Skomentuj