Up

Wrzosowisko

2 september 2015 Fotografia Like

MM2_9104-2

Ostatnio zdałam sobie sprawę z tego, że zasypuję was cały czas zdjęciami z odległych egzotycznych miejsc, kiedy tak naprawdę równie piękne znajdują się zaledwie 20 minut od mojego domu :) Wybrałam się wczoraj na krótki spacer i znalazłam takie oto miejsce! Gdybyście mnie tam widzieli, biegałam po tych wrzosach jak dziecko, z bananem od ucha do ucha :) Chyba zacznę częściej wychodzić z domu z aparatem, ot tak po prostu bez celu. Może znajde więcej takich perełek w naszej okolicy. A najlepsze jest to, że nawet mojemu mężowi szczęka opadła do ziemi, bo też nie wiedział, że mamy takie widoki w okolicach :) Lubicie wrzosy? Ja uwielbiam! Jak dla mnie mogłyby kwitnąć przez cały rok :)


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (49)

 1. Ruda Paskuda

  ()

  Marylko, jak będę się wybierać do Holandii to tylko pod koniec lata, aby te wrzosowiska zobaczyć!!! Piękne i jakie … dorodne!!! W Tatrach natknęliśmy się z Misiem na wrzosy, ale ich kępki w porównaniu do tych były bardzo mizerne!!!
  Sesja w takim miejscu – marzenie!!!

  Beantwoorden

 2. Anna Tym

  ()

  Ja, cóż –

  Włóczęga, niespokojny duch,

  Ze mną można tylko

  Pójść na WRZOSOWISKO

  I zapomnieć wszystko

  Jaka epoka, jaki wiek,

  Jaki rok, jaki miesiąc, jaki dzień

  I jaka godzina

  Kończy się,

  A jaka zaczyna

  Nie myśl, że nie kocham

  Lub że tylko trochę kocham

  Jak cię kocham, nie powiem, no bo nie wypowiem –

  Tak ogromnie bardzo, jeszcze więcej może

  :)) automatyczne skojarzenie z tekstami Stachury , Starym Dobrym Małżeństwem i włóczęgami za młodu :)

  Beantwoorden

 3. Beti House

  ()

  Marylko jakie masz piękne terenu koło siebie! Wcale się nie dziwię, że biegałaś z bananem na buzi, bo i mnie się on na twarzy zarysował. U nas nigdy nie widziałam w jednym skupisku tyle wrzosów, nawet nie wiem gdzie tego szukać tak na dziko :)
  Buziak

  Beantwoorden

Skomentuj