Up

Lovely autumn

22 oktober 2015 Fotografia Like

MMP_2921-2

Kiedy wam ostatnio pisałam, że kocham jesień, zapomniałam dodać, że kocham ją przede wszystkim za te wspaniałe jesienne, pełne ciepła i radości kadry :) Bez zbędnych słów zostawiam was z tą sympatyczną rodzinką :)

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (30)

 1. Joanna C

  ()

  Siedzę i ryczę. Te zdjęcia to nie tylko piękno kadru, oko fachowca i świetna obróbka. Te zdjęcia zawierają wszystko to fo czego tęskni się najbardziej, wszechmiar miłości, radosci życia, kolorów- tych rodzicielskich i małżeńskich, bezpieczeństwa w ramionach ukochanego i usłyszanych: kocham Cię mamusiu…. To właśnie pokazałaś na tych zdjęciach i słowo pięknie nawet w jednej setnej tego nie odzwierciedla. Szacun kochana :)

  Beantwoorden

 2. Olga Sapinska

  ()

  Marylka ! Ta rodzina stworzona jest do zdjęć !
  Wyobraziłam sobie tą rodzinkę sesja w scenerii zimowej oczywiście w twoim wykonaniu jakiś domek u podnóża gór, kominek, drewno, grube sploty w szalikach swetrach : ) są tacy naturalni i co najważniejsze widać że szczęśliwi

  a i ty mnie uszczęśliwiasz jak mogę popijając zieloną herbatkę oglądać tak cudowne zdjęcia, zawsze najpierw na szybko je oglądam, a potem jeszcze raz skupiam się na detalach <3

  Beantwoorden

 3. Barbarossa

  ()

  Przecudna jesień, ale jeszcze piękniejsza jest rodzinka na zdjęciach. Magiczna sesja Marylko.
  Sesja mojego syna z synową – weselna jest też bardzo piękna, ale na razie syn nie wyraża zgody na publikację. :(
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  Beantwoorden

Skomentuj