Up
corr-3-3

Złoto wkracza z powrotem na salony! Przez kilka ostatnich lat było ono spychane na dalszy plan przez inne kolory. W tym roku jednak złoto powróciło z wielkim rozmachem. Całe mnóstwo przepięknych dodatków, tace, świeczniki, poduchy, ciekawe ozdoby choinkowe, a nawet pledy. Co najważniejsze wszystko w dobrym smaku. Bez zbędnego blink, blink i kiczu. Choć osobiście za złotem nigdy nie przepadałam, to muszę przyznać, że tegoroczna kolekcja z H&M czy Zara Home zachęca do kupowania. Złoto idealnie ociepla wnętrze i nadaje mu przytulności oraz odświętnego nastroju. Możecie je łączyć dosłownie z każdym innym kolorem. Choć złoto zaraz obok czerwonego od lat przewija się w świątecznych dekoracjach, to uwierzcie mi, że znalezienie dla was fajnych, “nieprzezłoconych” inspiracji było dość trudne. No, ale coś mi się tam udało dla was wyszperać :)

I na koniec kolaż mojej własnej produkcji z różnymi ciekawymi ozdobami, które znajdziecie obecnie w sklepach. Poduchy z H&M-u według mnie wymiatają :)

Wszystkie dekoracje z powyższego kolaża znajdziecie tutaj: KLIKKLIKKLIKKLIKKLIK

Przypominam wam jeszcze o trwającym konkursie, gdzie do zgarnięcia jest białe krzesło inspirowane DSW. Aby wziąć udział kliknij  TUTAJ

*Zdjęcia w tym poście pochodzą ze stron: Pinterest, Stylowi, Zara Home


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (31)

 1. Anet Ra

  ()

  Piękne inspiracje, mnje juz od dawna 'przesladuje' to zdjęcie z gałęzią drzewa zamiast choinki, juz parokrotnie nosiłam sie z zamiarem zainstalowania takiej kompozycji na święta …. Niestety i w tym roku sie nie uda …. Taki wystrój w połączeniu z kolorowymi zabawkami i innymi gadżetami gdzies w rogu w salonie niestety nie odda efektu jaki chciałabym uzyskać 😉
  moze za 2 lata kiedy córka bedzie juz trzymać swoje akcesoria w swoim pokoju :)

  Beantwoorden

Skomentuj