Up
Kerst.pastel6-2

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na świąteczne dekoracje to mam dla was ostatni już w tym roku post z inspiracjami z sieci, potem już tylko zdjęcia z naszego domku :) Już się nie mogę doczekać, żeby wam je pokazać :). Tym razem wyszperałam dla was fajne pomysły na pastelowe dekoracje. W tym roku jest to również jeden z modniejszych kolorów. U nas pastelowe święta były dwa lata temu. Dla nowo odwiedzających bloga podaję linki: KLIK, KLIK, KLIKKLIK. Uwielbiam pastele w wydaniu minimalistycznym. Dużo bieli i tylko gdzie nie gdzie pastelowe akcenty. W sumie, to szkoda, że święta są tylko raz w roku :)

I tradycyjnie już kilka ciekawych dodatków w pastelowych kolorach, które wyszperałam w sieci specjalnie dla was :) A w kolejnym poście….nasze miedziane święta :) Bądźcie czujni :)

Wszystkie dekoracje z powyższego kolaża znajdziecie tutaj: KLIKKLIK, KLIK, KLIK, KLIK, KLIK *Zdjęcia użyte w tym wpisie pochodzą ze strony pinterest oraz stylowi.

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

    KOMENTARZE (26)

Skomentuj