Up

Miedziane święta

22 december 2015 Wnętrza 1

MM2_0477-2

To już moi drodzy ostatni post ze świątecznymi dekoracjami z naszego domu. Pomysłów na to co powstanie nad sofą było wiele, ale w efekcie końcowym została ta sama choinka, którą mieliśmy w tamtym roku. Z prostego względu, nadal starsznie nam się podoba i idealnie komponuje się z całą resztą. Jedyna mała zmiana, to ozdoby, które zamieniałam na miedziane. Na stoliku miedziana taca z zapachwymi świecami, reniferem, szyszkami i gałązką eukaliptusa (dziękuję za podpowiedzi:)). No i nasz ulubiony fotel z Ikei. Chyba kupimy drugi, bo wieczorem odbywa się zawsze bitwa, kto będzie na nim siedział :) Ja zabieram się zaraz za pieczenie piernika, a wam życzę cudownych przygotowań do świąt :)


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

    KOMENTARZE (25)

  1. Anonimowy

    ()

    No i znowu Maerylko mowę "prze Ciebie" mi odjęło:) woooow!!! Przepięknie Ci to wyszło. Cudowny klimat wprowadziłaś do Waszego domu. Każdy szczegół dopracowany do perfekcji. Podziwiam za kreatywność bo co roku wymyślasz coś nowego i dom za każdym razem wygląda inaczej. Pozdrawiam świątecznie. Gosia

    Beantwoorden

Skomentuj