Up
dsc_1128

Kominek świąteczny – burgundowe święta | Już od kilku dobrych miesięcy miałam ochotę pozbyć się naszego kominka z salonu. Chyba trochę mi się znudził. A może fakt, że to tylko taki kominek atrapa na prąd średnio do mnie przemawiał. Długo knułam co by tu postawić w jego miejsce, niestety nie wymyśliłam nic sensownego. Wszelkie szafki, półki odpadają, bo zaraz obok stoi witryna, więc raczej dziwnie by to wygladało, myślałam o jakiejś ławce, ale uskok na ścianie, nie pozwala na nic dłuższego niż sam kominek. Już nawet kupiłam farbę, żeby pomalowac ściane, pomyślałam, że może to coś zmieni i kiedy już zabierałam się za malowanie i wyjęłam wkład, nagle wpładłam na pewnien pomysł…bez czarnego wkładu już wyglada on on niebo lepiej.

Kominek świąteczny – burgundowe święta

dsc_1085

kominek-swia%cc%a8teczny3

dsc_1226

kominek-swia%cc%a8teczny2

dsc_1222

Wynosząc elektryczny wkład do garażu natknęłam się na zapakowane jeszcze wiszące krzesło, ktore zamówiłam kiedyś w Polsce i docelowo ma wisieć na naszej werandzie. Ale, że werandy jeszcze nie ma, to pomyslałam, że może sobie przecież powisieć w salonie. Tym samym kącik z kominkiem dostał nowe życie. Zmiana koloru okazała się niekonieczna. Przywizłam ze sklepu trochę drewna kominkowego, żeby wypełnić jakoś tę dziurę no i na razie zostaje. Dopóki nie wpadnę na jakiś inny szalony pomysł:) Marcelowi bardzo się spodobał, mi zresztą też, zrobiło się tak jakoś przytulniej, więc myślę, że do wiosny na pewno będzie tak jak jest. A potem to się zobaczy :)

dsc_1197

kominek-swia%cc%a8teczny

dsc_1214

dsc_1128


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (23)

 1. Iza PH

  ()

  Pieknie wyszło :) Widze, że działasz jak ja. Coś cię denerwuje. Masz potrzebę zmienic to. Wpadasz na pomysł i na koniec zostaje cos co wyszło przez przypadek i bardziej Cię ujeło 😉 Nie pamietałam ze kominek był z wkładem. Tak jak teraz wygląda pięknie. No i wszysstko jak zwykle dopracowane do najmniejszego szczegołu 😉

  Beantwoorden

 2. Filipek70

  ()

  Marylka a duże lustro ? w jakiejś fajnej ramie ? zamiast …oczywiście za jakiś czas ,bo z tym drewnem rzeczywiście na święta jak znalazł :)))))
  napracowałaś się przy tych dekoracjach ,ale efekt wart zachodu :) buziole :)

  Beantwoorden

 3. Daria

  ()

  Kochana! Jak zwylke jestem zachwyconaaaaaaaaaaa!!! O kominku nie miałam pojęcia,że jest na prąd! Wogóle na taki nie wyglądał…
  Ale jak już “wyrzuciłaś” wkład, to moze wstawisz świece do środka?
  Duzo świec o róznych wysokośiach?

  Ściskam Cie mocno i wprowadzam się!:)

  Beantwoorden

Skomentuj