Up
Sesja slubna w Lawendzie-1-10

Kochani, mam dla was kolejną wspaniałą wiadmość. Początkiem lipca, kiedy lawenda w Prowansji jest w największym rozkwicie będziemy tam razem z Agatką z Aschaaa Photography szaleć z aparatami. Jeśli zawsze marzyliście o sesji w lawendowym morzu to jest do tego idealna okazja. Będziemy tam od 10-13 lipca. Mamy do dyspozycji tylko trzy terminy na sesję, tak więc kto pierwszy ten lepszy! Jeśli bierzecie w tym roku ślub i nie macie jeszcze planów na podróż poślubną to idealny kierunek. Loty do Marsylii czy do Nicei tanimi liniami kosztują grosze. Poza sesjami ślubnymi, możemy też wykonać sesję zaręczynową, lub po prostu love shoot. Zasady jak zawsze takie same. My płacimy za swoje przeloty, noclegi, wyżywienie, wy jedynie za same zdjęcia. O szczegóły pytajcie na maila: addictedtopassion@gmail.com

Sesja slubna w Lawendzie-1-11

 

Sesja slubna w Lawendzie-1-2

Sesja slubna w Lawendzie-1-12

Sesja slubna w Lawendzie-1-7

Sesja ślubna w Lawendzie – Prowansja

Jeśli jeszcze nie byliście w Prowansji i marzycie o zobaczeniu lawendowych pół to pierwsza połowa lipca, to idealny moment. W przygotowaniu podróży na pewno pomoże wam nasz plan podróży. Tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne informacje: Prowansja – Plan podróży, relacja i poradnik.

 

Sesja slubna w Lawendzie-1-5

Sesja slubna w Lawendzie-1-6

 

Sesja slubna w Lawendzie-1-8

Sesja slubna w Lawendzie-1-9

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

    KOMENTARZE (5)

Skomentuj