Up
Karmelowe dekoracje swiateczne-57

Dodatki w kolorze karmelu, cynamonu, koniaku, rdzy czy rudego, zasypały w tym roku holenderskie sklepy wnętrzarskie. Nie mogło zatem zabraknąć go na Święta! Kiedy pierwszy raz zobaczyłam karmelowe dekoracje świąteczne zakochałam się w nich po uszy. Niby taki zwykły kolor, totalnie nieświąteczny a jaki miły w odbiorze. Kiedy w końcu zapadła decyzja o tym, że spędzamy Święta Bożego Narodzenia w domu, wiedziałam dokładnie w jakim będą kolorze! Tak, będą we wszystkich odcieniach rudości!

Od zeszłego roku w naszym salonie zaszło dość sporo zmian, ale przez ciągły niedobór czasu, nie miałam kiedy zrobić zdjęć. Jak widzicie wprowadził się do nas na stałe czarny kolor. Nigdy wcześniej go u nas nie było i powiem szczerze, że nie wiem jak mogliśmy go pominąć. Tzn wiem, taka była kiedyś moda :) No ale moda na szczęście się zmienia, zmieniają się style, zmieniają się nasze gusta i tym oto sposobem przyszedł u nas czas na czarne dodatki. Większość zmian polegała na tym, że pomalowałam wszystko co tylko do malowania nadawało. Nogi od stołu, lampy stojące i wiszące, doniczki, niewielkie ozdoby, kupiłam kilka dodatków, poduszek, całkiem sporą ilość kwiatków i metamorfoza gotowa :) Powiem Wam w sekrecie, że to absolutnie moja ulubiona wersja tego salonu :)

No ale wracając do dekoracji świątecznych jak zawsze postawiłam na naturalne dodatki. Sosna, eukaliptus, szyszki, orzechy laskowe, kwiaty bawełny, suche hortensje, pióra, papierowe bombki i choinka, która może stać w salonie cały rok, bo tak naprawdę, jest to kwiat pokojowy o nazwie Araukaria :) Więcej nie będę wam pisać, bo nie chcę, żebyście przed Świętami tracili zbyt dużo czasu na czytanie:) Zostawiam Was zatem ze zdjęciami i korzystając z okazji życzę Wam wspaniałych Świąt. Na pewno będzie to cudowny, długo wyczekiwany czas spotkań z bliskimi, z tymi których kochacie. Czas pięknych prezentów, spełnionych marzeń, miłych słów, uśmiechu i miłości. Bez telefonu, internetu, stresu i pośpiechu. Nie pozostaje mi zatem nic innego jak życzyć Wam wszystkim, żeby to wszystko wprowadzić w życie na codzień. Znajdźcie chwilę dla siebie, dla tych których kochacie, zatrzymajcie się, celebrujcie piękne chwile, nie zostawiajcie ważnych słów na jutro. Bo życie nie dość, że jest krótkie, to z każdym rokiem mam wrażenie, że płynie jeszcze szybciej. Uściski dla wszystkich moich wspaniałych czytelników! Maryla

Karmelowe dekoracje swiateczne-47

Rude dekoracje swiateczne-24

Karmelowe dekoracje swiateczne-46

Karmelowe dekoracje swiateczne-50

Karmelowe dekoracje swiateczne-49

Karmelowe dekoracje swiateczne-43

Karmelowe dekoracje swiateczne-48

Karmelowe dekoracje swiateczne-44

Rude dekoracje swiateczne-36

Rude dekoracje swiateczne-33

Rude dekoracje swiateczne-28

Karmelowe dekoracje swiateczne-42

Karmelowe dekoracje swiateczne-40

Rude dekoracje swiateczne-34

Rude dekoracje swiateczne-5

Rude dekoracje swiateczne-19

Rude dekoracje swiateczne-8

Rude dekoracje swiateczne-17

Karmelowe dekoracje swiateczne-54

Rude dekoracje swiateczne-23

Karmelowe dekoracje swiateczne-45

Rude dekoracje swiateczne-26

Rude dekoracje swiateczne-6

Rude dekoracje swiateczne-22

Rude dekoracje swiateczne-1

Rude dekoracje swiateczne-10

Rude dekoracje swiateczne-7

Rude dekoracje swiateczne-9

Rude dekoracje swiateczne-12

Karmelowe dekoracje swiateczne-56

Karmelowe dekoracje swiateczne-55

Rude dekoracje swiateczne-11

Rude dekoracje swiateczne-3

Rude dekoracje swiateczne-25

Karmelowe dekoracje swiateczne-51

Cynamonowe dekoracje swiateczne-4

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (16)

 1. loris26

  ()

  No i doczekałam się.Salon bardzo mi sie podoba w tym wykonaniu, aczkolwiek pozostanę wielbicielka poprzednich wersji i szczególnie cudownego kominka mi żal.Ale może kiedyś do niego wrócisz, tym bardziej, że co roku Twoj salonik przechodzi dość znacząca metamorfozę.Wesołych i zdrowych Świąt Marylko.

  Beantwoorden

 2. Barbarossa

  ()

  Marylko, niesamowicie wygląda Wasz świąteczny wystrój. Cudnie!
  Tobie i Twoim bliskim życzę dalszego spokojnego i rodzinnego świętowania.
  Dla nas to drugie święta bez Ani :(, Bardzo za Nią tęsknię. Muszę jednak żyć dla Bliskich, którzy są obok mnie…
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  Beantwoorden

 3. Plumeria

  ()

  Och jak pięknie! Uwielbiam te rudości, zieleń bardzo ociepliła salon, czarny kolor strzał w dziesiątkę. Krzesła przy stole- przepiękne! Ale super pomysł na choinkę Marylko :)
  Dobrego Nowego Roku !!!
  Buziaki
  Plumeria

  Beantwoorden

Skomentuj