Up
Sesja Slubna Seszele-2

Ślub, sesja ślubna Seszele – Fotograf ślubny

To już kochani ostatni post jaki dla was przygotowałam z Seszeli. Ale za to jaki post! Według mnie najpiękniejszy jaki tutaj z tego raju wrzuciliśmy :) Zapewne pamiętacie, że podczas naszego pobytu na Seszelach zrobiliśmy dwie wspaniałe sesje ślubne. No i efekty jednej z nich chciałam wam dziś pokazać :) Karolina i Daniel, to najwspanialsza, najpiękniejsza i najbardziej urocza para jaką znam!  Zakochani w sobie po uszy, zawsze uśmiechnięci i gotowi na wszelkie wyzwania! Zresztą co ja wam będę pisać, zobaczcie sami! :)

Sesja Slubna Seszele-10

Sesja Slubna Seszele-9

Fotograf slubny Seszele-8

Sesja Slubna Seszele-8

Sesja Slubna Seszele-6

Sesja Slubna Seszele-7

Seszele slub-6

Ślub na Seszelach?

Pamiętam, kiedy sami braliśmy ślub na Dominikanie, braliśmy Seszele też pod uwagę, ale jakoś tak wydawały nam się wtedy niedostępne cenowo. Ale gdybym dziś jeszcze raz miała tę decyzję podejmować, to na milion procent byłyby to Seszele. Malediwy są czarujące i mają przepiękne plaże, na pewno idealne też na podróż poślubną, ale na sam ślub czy też sesję poślubną, zdecydowanie wybrałabym Seszele. Mają one w sobie coś takiego niezwykłego, magicznego i romantycznego, że każda para będzie zachwycona!

Sesja Slubna Seszele-12

Sesja Slubna Seszele-4

Sesja Slubna Seszele-11

Sesja Slubna Seszele-1

Fotograf slubny Seszele-3

Sesja Slubna Seszele-5

Fotograf slubny Seszele-1

Fotograf slubny Seszele-12

Sesja ślubna na Seszelach

Wiele osób zapewne marzy o ślubie na Seszelach, ale już mniej na taki ślub się decyduje. I nie mówię tu tylko o kosztach, ale o fakcie, że trudno zostawić rodzinę, przyjaciół i tak sobie wziąć ślub tylko we dwoje. Na szczęście żeby mieć takie zdjęcia jak nasza wspaniała para wcale nie trzeba tam brać ślubu. Na Seszele można polecieć w podróż poślubną a przy okazji można sobie zrobić wspaniałą sesję, która będzie pamiątką na całe życie. My mamy dwa albumy ślubne, ze ślubu w Polsce i na Dominikanie i zdecydowanie częściej wracamy do tego drugiego :) No to kto z was chce sesję ślubną na Seszelach? :)

Sesja Slubna Seszele-3

Fotograf slubny Seszele-9

Sesja Slubna Seszele-13

Fotograf slubny Seszele-11

Fotograf slubny Seszele-10

Fotograf slubny Seszele-7

Sesja Slubna Seszele-14

Polski fotograf ślubny na Seszelach

No i końcu mam dla Was fantastyczną wiadomość! W październiku 2019 znowu wracamy na Seszele! Bilety kupione! Jesteśmy tam od 7-22 października. Tak więc jeśli ktoś z was planuje ślub, albo marzy o sesji poślubnej w tym właśnie miejscu to koniecznie dajcie nam znać, chętnie taką niezapomnianą sesję dla was wykonamy! Więcej naszych ślubnych zdjęć możecie zobaczyć na stronie: Maryla Fossen Photography.

EDIT: Z racji ogromnego zainteresowania sesjami poślubnymi w rajskich miejscach, informujemy, że kolejny wyjazd planujemy na przełomie października/listopada 2020 i będą to HAWAJE! Wizy powinnny już być do tego czasu zniesione. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: addictedtopassion@gmail.com

Fotograf slubny Seszele-2

Fotograf slubny Seszele-4

Sesja Slubna Seszele-15

Fotograf slubny Seszele-6

Seszele slub-12

Fotograf slubny Seszele-5

Seszele slub-11

 

Seszele slub-10

Polski fotograf na seszelecah-4

Seszele slub-4

Polski fotograf na seszelecah-3

Seszele slub-3

Seszele slub-9

Seszele slub-2

Seszele slub-8

Polski fotograf na seszelecah-2

Seszele slub-1

Seszele slub-7

Polski fotograf na seszelecah-1

DCIM100GOPROGOPR2577.JPG


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (14)

 1. Olga

  ()

  piękna sesja, ale ja mam swoich faworytów Elmar & Joyce
  kreacje młodej skromna, ale ma to coś, tą delikatność… dominuje naturalność, lubie to ,,
  nie potrzeba na 2 końcu świata pięknej egzotyki żeby wydobyć piękno, emocje, uczucia..

  Beantwoorden

 2. Szarodziejka

  ()

  Właśnie planując wyjazd na własną rękę na Seszele odkryłam Ciebie, bloga, ujmujące zdjęcia i…. o OMG info, że tak jak ja będziesz tam w październiku. To znak.. Ale nie, nie wychodzę za mąż,..jestem singielką i nie mogę nie zapytać, czy znajdzie się malutkie miejsce dla mnie i szansa na przynajmniej maleńka sesję.?? Pozdrawiam serdecznie.

  Beantwoorden

  • Maryla

   ()

   Hej, ale milo :) To koniecznie musimy sie umowic na jakiegos drinka. Co do sesji to poki co nic nie obiecuje, bo mamy juz 5 a jedziemy tam zeby odpoczac :) ale badzmy w kontakcie, jak cos to pisz na FB, bo tutaj ostatnio troche mniej zagladam.

   Beantwoorden

Skomentuj