fbpx

e-book Islandia w 10 dni - Plan Podróży

Planujesz swoją podróż na Islandię? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży na 10 dni, oraz mapę wszystkich atrakcji, fajnych noclegów, oraz pysznych restauracji. Jeśli planujesz krótszy pobyt, mamy dla Ciebie wskazówki, z czego zrezygnować, a jeśli planujesz dłuższy pobyt mamy całe mnóstwo fajnych miejsc na mapie, których nie zdążyliśmy zobaczyć, a które na pewno są tego warte!

e-book Islandia w 10 dni - Plan Podróży

Japonia ebook. plan podrozy

Nie będę ukrywać, że podróż po Japonii, była najtrudniejszą podróżą jaką do tej pory odbyliśmy. Już na etapie planowania Japonia dała mi się we znaki i wiedziałam, że łatwo nie będzie. Jeszcze nigdy nie spędziłam tyle czasu na przygotowaniach do podróży, rozkminianiu rozkładów jazy pociągów, autobusów czy metra. Na tłumaczeniu stron z dziwnymi krzaczkami, no bo przecież język angielski nadal nie jest tam na porządku dziennym. Żeby trafić na Hanami zmieniałam plan podróży trzy raz, przebukowując tym samym za każdym razem 10 miejsc noclegowych. Żeby skontaktować się z lokalną wypożyczalnią samochodów musiałam prosić o pomoc osobę która zna język japoński. Japonia nie jest niestety najpopularniejszym kierunkiem podróżniczym i wcale nie tak łatwo znaleźć w sieci informacje o tym kraju, w szczególności jeśli chcemy zobaczyć coś więcej niż Tokio, Kioto i Hiroszimę. Na szczęście, jest wiele anglojęzycznych stron, które bardzo nam pomogły w zaplanowaniu naszej wyprawy. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że było warto, bo dzięki temu nasza podróż odbyła się bez niespodzianek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do góry
ad2pa
ad2pa
ad2pa
ad2pa

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com