e-book Islandia - PRAKTYCZNY PORADNIK

Planujesz swoją podróż na Islandię? Potrzebujesz praktycznych informacji? Ten e-book jest właśnie dla Ciebie. W lipcu 2019 w 10 dni objechaliśmy Islandię dookoła i zakochaliśmy się w niej bez pamięci. To jedno z najpiękniejszych miejsc jakie w życiu widzieliśmy! Nie możemy się doczekać powrotu na tę magiczną wyspę! Ty też leć i zobacz, te wszystkie wspaniałe cuda natury! Specjalnie dla Ciebie spisaliśmy wszystkie najważniejsze informacje, które pomogą Ci się przygotować do tej wspaniałej podróży!

Darmowe pobieranie

POBIERZ TERAZ

Wyślij link do pobrania do::

Pobierając e-book Islandia - Praktyczny poradnik:


 • dowiesz się kiedy i na jak długo najlepiej lecieć na Islandię
 • otrzymasz całe mnóstwo praktycznych informacji o Islandii
 • dowiesz się jakie tradycyjne islandzkie dania powinieneś skosztować
 • otrzymasz od nas porady fotograficzne
 • dowiesz się co powinieneś zabrać ze sobą na Islandię
 • otrzymasz linka dzięki któremu będziesz mógł zamówić bezpłatnie kartę revolut, która jest najlepszą metodą płatności na Islandii
 • dowiesz się gdzie i kiedy najlepiej zobaczyć na Islandii maskonury
 • otrzymasz kod zniżkowy o wartości 2 EUR na e-booka Islandia w 10 dni - plan podróży, w którym znajdziesz dokładny plan naszej podróży, z dokładnie opisanymi miejscami które zobaczyliśmy.

Zobacz nasz film z Islandii

Zajrzyj do bezpłatnego E-booka i spełnij swoje marzenie o podróży na Islandię!

  Opinie blogerów o e-booku

  Gdzie wyjechć - Wędrowne Motyle

  Nie ma nic lepszego niż połączenie najwyższej jakości zdjęć z dziesiątkami informacji praktycznych. Z tego ebooka każdy wyciśnie to, co w przypadku Islandii jest niezwykle cenne: Optymalny, efektywny i pełen radości i widokowych doznań plan podróży po tym kraju. A wiadomo, że każda godzina i każde 100 zł są tu na wagę złota. Serdecznie gratulujemy Maryli wykonania bardzo cennej i przydatnej publikacji. I co równie ważnie, pięknie, designersko złożonej. Aż zachciało nam się wrócić do tej pięknej krainy.

  Ania i Marcin Nowak

  BLOG TASTE AWAY

  Od dawna uwielbiam zdjęcia i relacje z podróży Addicted to Passion! Ebook o Islandii ma wszystko, co najlepsze - dużo informacji praktycznych, cudowne zdjęcia i kulinarne podpowiedzi. Ale chyba jeszcze bardziej zachwycił mnie plan podróży - nic tylko kupować bilet i ruszać!

  Natalia Sitarska

  do góry

  ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com