Kim jestem?

Nazywam się Maryla i prowadzę bloga Addicted to Passion, fajnie, że tutaj trafiłeś :) Kilka lat temu postanowiłam rzucić nudną pracę w banku, zostać swoim szefem i robić w życiu to co kocham najbardziej. Nie była to łatwa decyzja, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :) Dziś mogę już bez wahania powiedzieć, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu i jedno czego żałuję, to to, że zrobiła to tak późno. Tak oto moja pasja i miłość do fotografii stała się sposobem na życie. Specjalizuję się w fotografii ślubnej oraz podróżniczej. A po godzinach cały mój wolny czas poświęcam blogowi, czyli miejscu w którym właśnie się znajdujecie :)

O czym piszę?

Głównym tematem mojego bloga są podróże oraz fotografia. To jest to na czym znam się najlepiej i właśnie tymi informacjami chcę się z wami dzielić. Uwielbiam podróże, bez nich się duszę. Na blogu dzielę się z wami wszystkimi ważnymi informacjami na temat danego kierunku. Znajdziecie tutaj przede wszystkim mnóstwo poradników, co zabrać, na jak długo jechać, co zobaczyć, gdzie jeść i przede wszystkim ile to kosztuje. Z moim blogiem możecie zaplanować podróż bez obawy, że ominiecie jakieś ważne miejsce. Poza podróżami, znajdziecie tutaj całe mnóstwo pięknych zdjęć, porad fotograficznych, dobrych i sprawdzonych przepisów oraz garść inspiracji wnętrzarskich i modowych.

Po co to robię?

Bo tak jak ty planuję wszystkie podróże sama. Nie czytam nigdy przewodników, bo kierują one w miejsca, gdzie jadą wszyscy turyści, a informacje w nich zawarte są często nieaktualne. Świat zmienia się w zastraszającym tempie, dlatego planując swoje podróże zawsze korzystam z porad osób, które albo mieszkają na miejscu, albo właśnie stamtąd wrócili. Wiem dokładnie ile czasu zajmuje znalezienie dobrych i sprawdzonych źródeł informacji, dlatego też właśnie opisuję tutaj szczegółowo przebieg każdej wyprawy. Aby ułatwić wam planowanie. Aby wasza podróż była niezwykła i niezapomniana. Abyście po jednej takiej podróży mieli ochotę na więcej. Bo podróże to jedyna rzecz, na którą wydane pieniądze czynią nas bogatszymi :)

Napisz do nas

Zainteresował cię jakiś temat na blogu, przeczytałeś już wszystkie wpisy i nadal masz jakieś wątpliwości, pytania? Pisz śmiało na adres: addictedtopassion@gmail.com z przyjemnością pomogę :)

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com