Zobacz nasze filmy i zainspiruj sie!

Islandia

Magiczna kraina lodu i ognia, niezliczonych wodospadów, wybuchających gejzerów, gorących źródeł, dzikich koni, krętych rzek, niebieskich jezior, trzaskających lodowców oraz słodkich maskonurów.

Japonia

Kraj bardzo zaskakujący, odmienny, kontrastowy i niedorzeczny. Z jednej strony fascynuje, ciekawi i pociąga, a z drugiej strony męczy i irytuje. Jedno jest pewne. Trzeba go zobaczyć przynajmniej raz w życiu.

Seszele

Jeśli istnieje gdzieś raj, to na pewno Seszele są jednym z takich miejsc. Turkusowa woda, bielusieńki piasek, wspaniała przyroda, przepiękne plaże, cudowni ludzie i bardzo dużo zieleni!

Bali

To jedno z tych miejsc na świecie, do którego można wracać bez końca. Kocham zapach tego miejsca, relaksującą muzykę, bogatą w smaki kuchnię, oraz życzliwy uśmiech balijczyków.

Malediwy - Sun Aqua Vilu Reef

Biały piasek, turkusowa woda, domki na wodzie. Jeśli tak kojarzą ci się Malediwy, to masz całkowitą rację. Każdy z nas zasługuje na to, aby choć raz w życiu zobaczyć ten kawałek raju na własne oczy. 

Malediwy - Nilandhoo

Malediwy to nie tylko luksusowe hotele z domkami na wodzie. To także wyspy na których mieszkają lokalni ludzie. Możemy poznać ich życie oraz kulturę. Możemy zanurkować z mantami, wybrać się na bezludną wyspę.
do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com