e-book Meksyk - Poradnik & Plan Podróży

Ebook Meksyk - Poradnik & Plan Podróży! Planujesz swoją podróż na Jukatan w Meksyku? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży oraz mapę wszystkich najpiękniejszych miejsc. Najpiękniejsze plaże, najlepsze restauracje, wspaniałe przeżycia, wyspy warte odwiedzenia, przyjemne noclegi, ceny, oraz wiele innych przydatnych wskazówek, które pozwolą Ci samodzielnie zorganizować podróż marzeń!


69,00zł

Jeśli chcesz zapłacić przez PayPal wyślij do nas maila na info@marylafossen.nl

Kupując e-book Meksyk (Jukatan) - Poradnik & Plan Podróży:


 • oszczędzasz czas! nie musisz wertować blogów, grup, czy instagrama w poszukiwaniu najpiękniejszych miejsc, zrobiliśmy to za Ciebie!

 • oszczędzasz pieniądze! ile razy przepłaciłeś za hotel, jedzenie, beznadziejnego przewodnika, a może naciąłeś się na kiepską wypożyczalnie samochodów? Tych niespodzianek unikniesz z naszym e-bookiem!

 • oszczędzasz nerwy! nikt nie lubi przykrych niespodzianek w podróży, dobry plan i święty spokój na urlopie jest najważniejszy!

 • za jedyne 49 zł, inwestujesz w cudowne wspomnienia i przeżycia, a to jest bezcenne!

Zajrzyj do E-booka i spełnij swoje marzenie o podróży na Jukatan w Meksyku!

  Kupując e-book Otrzymujesz:


  • piękny, interaktywny przewodnik składający się z 89 stron, same konkrety bez lania wody!

  • gotowy plan podróży na 18 dni, który możesz dowolnie modyfikować, podpowiemy Ci z czego możesz ewentualnie zrezygnować, a co ewentualnie dorzucić jeśli wybierasz się na krócej lub dłużej.

  • mapę ze zdjęciami w google z zaznaczonymi najpiękniejszymi miejscami, polecanymi restauracjami, sprawdzonymi noclegami dzięki, której masz szybki pogląd na to co warto zobaczyć w danym rejonie.

  • namiary na 26 sprawdzonych restauracji na całej naszej trasie po Jukatanie, obiecujemy że Twoje kubki smakowe będą skakać z radości!

  • sprawdzone noclegi w rozsądnych cenach oraz informację o tym jak spędzić miło czas w najpiękniejszych hotelach w Tulum nie wydając na to majątku!

  • informacje gdzie najtaniej zarezerwować samochód, czym najlepiej płacić, aby nie tracić na prowizjach oraz przewalutowaniu, oraz jak rezerwować taniej noclegi.

  • namiary na sprawdzonych organizatorów wycieczek (Isla Contoy, Isla Mujeres)

  • Oraz całą masę innych ważnych informacji, które bedą Ci potrzebne do zorganizowania wakacji marzeń, a których nie znajdziesz w internecie!

  Zobacz nasze ulubione kadry z Meksyku.

  Opinie osób które testowały nasz e-book

  Zaraz po otrzymaniu wersji testowej e-booka zabrałam się za jego czytanie i pochłonęłam go jednym tchem. Zrobiłam notatki i na jego podstawie w jeden dzień ułożyłam nasz plan. Ale miałam jakiś taki niedosyt. No bo jak to zaplanować tak całą podróż w jeden dzień? Zwykle zajmowało mi to kilka tygodni :) Pomyślałam, że poczytam jeszcze inne blogi, przewodniki, poszperam, a nuż znajdę coś o czym zapomniałaś ;) Dwa tygodnie buszowałam po necie, poprawiałam plan, wykreślałam, dodawałam, odejmowałam i wiesz co? Na końcu doszłam do wniosku, że Twój plan był jednak idealny! I to samo mogę powiedzieć, już po powrocie. Mieliśmy wakacje życia! Świetna robota!

  Kasia Małecka

  Kiedy dostałem od Ciebie wersje do testowania byłem w siódmym niebie, bo kupiliśmy bilety last minute i totalnie nie miałem czasu na planowanie podróży. Po raz pierwszy w życiu pojechałem na urlop bez planowania, czytania i wertowania grup na internecie. Wzięliśmy Twojego e-booka i pojechaliśmy (z dusza na ramieniu trochę :)). Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. E-book sprawdził się rewelacyjnie. Mieliśmy co prawda inne noclegi, bo z Twojego polecenia były już niedostępne, ale poza tym cała trasa 10 na 10! Restauracje z twojego polecenia to mistrzostwo, a cooking class to jedno z najpiękniejszych przeżyć w Meksyku! Jeszcze raz wielkie dzięki, ze mogliśmy skorzystać z Twojego e-booka jeszcze zanim został wprowadzony do sprzedaży!

  Bartek Mróz

  e-book Meksyk - Poradnik & Plan Podróży
  69,00zł

  Jeśli chcesz zapłacić przez PayPal wyślij do nas maila na info@marylafossen.nl

  do góry

  ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com