e-book Santorini Poradnik - Plan Podróży

Planujesz swoją podróż na Santorini? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży na 7 dni, oraz mapę wszystkich najlepszych punktów widokowych. Ponieważ na Santorini zrobiliśmy kilka ślubnych sesji zdjęciowych przeszukaliśmy wyspę pod względem najpiękniejszych miejscówek bardzo dokładnie. Wszystkie te miejsca spisaliśmy i zamieściliśmy na mapie. Dodatkowo na mapie zamieściliśmy listę pysznych tawern oraz sprawdzonych przez nas restauracji.

e-book Santorini Poradnik - Plan Podróży

JEDZIESZ NA WAKACJE? ZOBACZ BEZPŁATNIE JAK ROBIĆ LEPSZE ZDJĘCIA!

Jeśli też chcesz robić takie zdjęcia jak ja, mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Przygotowałam dla Ciebie 80 minutową, bezpłatną lekcję fotografii w której zdradzam Ci moje fotograficzne sekrety. Kliknij poniżej i uzyskaj dostęp do lekcji.

Sesja ślubna Santorini – Fotograf

Sesja ślubna Santorini – Fotograf! Kochani moi! Na początku bardzo, ale to bardzo dziękuję wam za to, że moją ostatnią wiadomość – czyli pomysł, na robienie ślubnych sesji zdjęciowych (podczas wakacji) przyjęliście z takim entuzjazmem, że zaufaliście nam i że puściliście te wiadomość daleko w świat. Dzięki wam zgłosiło się do nas wiele par, niestety nie z wszystkimi udało się nam spotkać ze względu na ograniczony czas, ale te z którymi się spotkaliśmy były bardzo wyjątkowe 🙂

Pomysł na sesję ślubną na Santorini zrodził się w mojej głowie, którejś bezsennej nocy. Z doświadczenia wiem, że jest wiele par, które marzą o romantycznym ślubie, gdzieś na końcu świata, ale nie zawsze jest to możliwe chociażby ze względu na koszty czy też fakt, że nie można ze sobą zabrać najbliższych. Wiem coś o tym, bo sama jeszcze nie tak dawno miałam ten dylemat. Nasz szczęście los sprawił, że udało się jakoś jedno z drugim połączyć. O naszym ślubie na Dominikanie możecie poczytać tutaj: Ślub na Dominikanie i Jak zorganizować ślub na Dominkanie.

Sesja ślubna Santorini – Fotograf

wedding-photographer-santorini-2

wedding-photographer-santorini-4

wedding-photographer-santorini-7

wedding-photographer-santorini-9

wedding-photographer-santorini-12

wedding-photographer-santorini-16

wedding-photographer-santorini-20

Ślub na Santorini

Nie trzeba jednak lecieć, aż na Dominikanę, aby wziąć ślub w pięknej scenerii, można poszukać bliżej. Na przykład Santorini, które ma w sobie to coś! Tę magię! Niestety najczęściej po zapoznaniu się z cenami na tej uroczej wysepce nasze marzenia lgną w gruzach i wracamy do planowania zwykłego, tradycyjnego wesela w Polsce. Co oczywiście ma swoje plusy, bo nie musimy się już zastanawiać kogo na to Santorini zaprosimy, no bo umówmy się sto osób ciężko nam będzie sfinansować 🙂

Ale, ale…jest przecież jeszcze jedna opcja, która wchodzi w grę. Po ślubie możemy spakować naszą suknię do walizki ( pod warunkiem, ze nie jest to ogromna beza z trzykołową halką:)) i przy okazji podróży poślubnej udać się w wymarzone miejsce na sesję zdjęciową 🙂 Tylko, że tutaj również możemy napotkać problem, bo ceny fotografów na Santorini mogą nas skutecznie od tego pomysłu odwieść (wiem bo sprawdzałam:)). Możemy zastanowić się nad zabraniem fotografa z Polski, ale dobry fotograf nie dość, że za taką sesję skasuje nas jak za zboże, to jeszcze musimy pokryć jego koszt przelotu, wyżywienia i zakwaterowania, co umówmy się, może nawet przewyższyć koszt tych fotografów na miejscu.

wedding-photographer-santorini-19

wedding-photographer-santorini-20

wedding-photographer-santorini-23

wedding-photographer-santorini-26

wedding-photographer-santorini-27

wedding-photographer-santorini-28

wedding-photographer-santorini-30

wedding-photographer-santorini-34

Sesja ślubna Santorini – Fotograf

No i tutaj wreszcie docieram do sedna sprawy! Mam dla was idealne rozwiązanie! My możemy taką sesję dla was zrobić! Ponieważ Santorini była od dawna na naszej liście, postanowiliśmy odwiedzić ją w tym roku. Tym oto sposobem spełniliśmy kilka marzeń na raz, nasze o zobaczeniu Santorini i trzech wspaniałych par, które od dawna marzyły o sesji w tym cudownym miejscu 🙂  Oczywiście sami poryliśmy koszty przylotu, zakwaterowania itd. Pary zapłaciły jedynie za zdjęcia, które będą ich cudowną pamiątką.

Zaraz po przylocie zrobiliśmy rozeznanie na wysepce, poszukaliśmy najpiękniejszych miejsc na niezapomniane ujęcia. Zwiedziliśmy całą wyspę, przetrząsnęliśmy każdy zaułek, sporządzaliśmy listę miejsc idealnych i potem to już była sama przyjemność. Staraliśmy, aby każda z par miała niepowtarzalną sesję. I mam nadzieję, że nam się to udało. Efekty pracy właśnie macie przed sobą. Wszystkie zdjęcia w tym poście są naszego autorstwa.

wedding-photographer-santorini-2

wedding-photographer-santorini-7

wedding-photographer-santorini-9

wedding-photographer-santorini-11

wedding-photographer-santorini-13

wedding-photographer-santorini-14

wedding-photographer-santorini-15

wedding-photographer-santorini-17

Sesja ślubna za granicą Seszele – Polski Fotograf

Oczywiście Santorini to tylko luźna propozycja, jeśli marzycie lub znacie kogoś kto marzy o romantycznej sesji w Wenecji, Paryżu, Rzymie, Barcelonie, Dubrowniku, czy w jakimkolwiek innym miejscu na świecie to też dajcie nam znać. Bardzo dużo podróżujemy i jest jeszcze sporo miejsc w których nie byliśmy więc chętnie zrobimy z wami burzę mózgów. W październiku 2019 jesteśmy na Seszelach, będziemy tam fotografować ślub więc jeśli ktoś z was wybierałby się tam w podróż poślubną, to koniecznie dajcie znać. Na pewno wymyślimy wspólnymi siłami coś fajnego.

wedding-photographer-santorini-20

wedding-photographer-santorini-21

wedding-photographer-santorini-22

wedding-photographer-santorini-23

wedding-photographer-santorini-24

wedding-photographer-santorini-25

wedding-photographer-santorini-27

wedding-photographer-santorini-29

wedding-photographer-santorini-31

wedding-photographer-santorini-32

Sesja zdjęciowa we wrzosach w Holandii

A może ktoś z was marzy o oryginalnej sesji w Amsterdamie, albo na polu wrzosowym? Na taką sesję przyjechała do nas Agata z Petą z bloga Aschaaa tutaj możecie zobaczyć efekty naszej pracy: Sesja we wrzosach. Wystarczy, że dacie nam znać, kiedy przylatujecie do Wiatrakowa i umawiamy się na niezapomniane zdjęcia 🙂 Co wy na to? 🙂 Z naszym ślubnym portfolio możecie zapoznać się tutaj: KLIK. Właśnie zostało zaktualizowane. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, piszcie proszę na mojego maila: info@marylafossen.nl lub addictedtopassion@gmail.com

fotograf-slubny-santorini-3

fotograf-slubny-santorini-4

fotograf-slubny-santorini-5

fotograf-slubny-santorini-6

fotograf-slubny-santorini-8

fotograf-slubny-santorini-10

fotograf-slubny-santorini-11

fotograf-slubny-santorini-12

Mam nadzieję, że spodobał się wam nasz pomysł i że spotkamy się z wami w jakimś cudownym, romantycznym miejscu i wyczarujemy razem niezapomniane zdjęcia z waszej podróży poślubnej. Staramy się, aby zdjęcia zawsze oddawały jak najwięcej emocji. Żeby było widać miedzy wami miłość, radość i fascynację. Żebyście zaglądając do albumu po latach mieli ścisk w gardle i łzy w oczach. Jak to było pięknie i cudownie 🙂 Czekam na wasze maile, propozycje i sugestie 🙂 A jeśli sami nie jesteście zainteresowani, to podrzućcie koniecznie ten pomysł waszym znajomym. Będzie nam bardzo miło jeśli dotrzemy tym postem do jak największej grupy odbiorców. To tyle na dziś! Ściskam was mocno i do zobaczenia gdzieś w pieknym miejscu 🙂 Maryla

fotograf-slubny-santorini-19

fotograf-slubny-santorini-22

fotograf-slubny-santorini-24

fotograf-slubny-santorini-27

fotograf-slubny-santorini-32

fotograf-slubny-santorini-33

fotograf-slubny-santorini-36

fotograf-slubny-santorini-37

E-book Santorini Poradnik – Plan Podróży

Planujesz swoją podróż na Santorini? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży na 7 dni, oraz mapę wszystkich najlepszych punktów widokowych. Ponieważ na Santorini zrobiliśmy kilka ślubnych sesji zdjęciowych przeszukaliśmy wyspę pod względem najpiękniejszych miejscówek bardzo dokładnie. Wszystkie te miejsca spisaliśmy i zamieściliśmy na mapie. Dodatkowo na mapie zamieściliśmy listę pysznych tawern oraz sprawdzonych przez nas restauracji.

Ebook Santorini Plan Podróży

Spodobał ci się artykuł: Sesja ślubna Santorini – Fotograf

A Santorini jest na twojej liście do odwiedzenia? Tutaj znajdziesz inne posty z tego niesamowitego miejsca na ziemi. A jeśli podobał Ci się tekst, to dołącz do uzależnionych od podróży na Facebooku oraz Instagramie. Tam relacje na żywo, podróżnicze dyskusje i wiele innych. Zapraszam!

Uściski, M.

Fotograf Santorini, fotograf slubny na santorini, polski fotograf na santorini, sesja na santorini, Sesja ślubna Santorini, slub na santorini, Ślub Santorini, slub za granicą

Komentarze (87)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com