JEDZIESZ NA WAKACJE? ZOBACZ BEZPŁATNIE JAK ROBIĆ LEPSZE ZDJĘCIA!

Jeśli też chcesz robić takie zdjęcia jak ja, mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Przygotowałam dla Ciebie 80 minutową, bezpłatną lekcję fotografii w której zdradzam Ci moje fotograficzne sekrety. Kliknij poniżej i uzyskaj dostęp do lekcji.

Nilandhoo – BBQ na bezludnej wyspie

Wyobraź sobie, że pewnego dnia budzisz się, otwierasz oczy, nad twoja głową kołyszą się lekko palmy przez które przedzierają się ostre promienie słońca. Dotykasz ręką ziemi i czujesz jak między palcami przesypuje się delikatny jak aksamit piasek. Podnosisz głowę i widzisz bezkresny błękit. Podrywasz się, nie wierzysz własnym oczom. Jesteś w raju! Ale nie wiesz jeszcze, że poza tobą nie ma tam nikogo. Jesteś na bezludnej wyspie. Będziesz jak Robinson Crusoe walczyć o przetrwanie. Będziesz musiał się sam zatroszczyć o jedzenie, ubranie i dach nad głową. Od dziś jesteś zdany sam na siebie. Ty i natura. Przeszywa cię ogromy strach….

Nilandhoo BBQ-4

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-1

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-15

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-2

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-23

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-13

Kto z nas nie marzył, żeby choć raz w życiu wylądować na bezludnej wyspie 🙂 I na takiej wyspie udało nam się znaleźć. Na szczęście nie zostaliśmy wyrzuceni przez fale oceanu, nie byliśmy też sami, no i mieliśmy pyszne BBQ na obiad 🙂 Zdecydowanie brzmi lepiej prawda 🙂 Drugiego dnia pobytu na Nilandhoo zdecydowaliśmy, że popłyniemy w kameralnym towarzystwie na inna wysepkę. Była taka malutka, że nikt do tej pory na nie niej zamieszkał. Dlatego była idealnym miejscem na jednodniową wycieczkę. Już pierwsze wrażenie po przypłynięciu było niesamowite. Aż trudno było uwierzyć, że takie miejsca istnieją na naprawdę.

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-3

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-7

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-5

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-6

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-9

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-8

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-17

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-4

Nilandhoo BBQ-5

Co można robić na takiej wyspie? Relaksować się, odpoczywać, można obejść wyspę 10 razy dookoła, albo snurkować, albo latać dronem, robić zdjęcia, raz pod wodą, raz nad wodą. Można obserwować kraby, albo grać w domino. Można spać pod palmą, albo leżakować w wodzie, raz na brzuchu, raz na plecach, raz na boku 🙂 Tak właśnie spędzaliśmy nasz dzień na bezludnej wyspie 🙂  Poza nami była jeszcze jedna rodzinka z lokalnej wyspy. Od razu zaczęli nas częstować różnymi pysznościami, które sami przygotowali. Marcel w pięć minut zaprzyjaźnił się z dzieciakami. Były zabawy w wodzie, pluskanie i fikołki. A na obiad świeżo złowiona rybka, zamarynowana, przyprawiona i ugrillowana na łuskach z kokosów. Do tego wyobraźcie sobie mieliśmy polski ketchup i arbuza na deser! Jednym słowem dzień perfekcyjny!

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-12

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-10

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-11

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-21

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-18

Nilandhoo BBQ bezludna wyspa-22

DCIM101GOPROGOPR2014.JPG

Nilandhoo BBQ-15

Informacje praktyczne – BBQ na bezludnej wyspie

  • całodniowa wycieczka z naszego GH StarFish Inn
  • cena – 40$ od os przy 6 osobowej grupce
  • dotarcie na wyspę łódką w ok 30 min
  • koniecznie zabrać krem z wysokim filtrem, maskę do nurkowania i t-shirt, bo jak się długo snurkuje to plecki się przypalają

 

Malediwy są na twojej liście do odwiedzenia? Tutaj znajdziesz inne posty z tego niesamowitego miejsca na ziemi. A jeśli podobał Ci się tekst, to dołącz do uzależnionych od podróży na Facebooku.Tam relacje na żywo, podróżnicze dyskusje i wiele innych. Zapraszam!

Uściski, M.

co robic na malediwach, kiedy najlepiej na malediwy, lokalna wyspa na malediwach, najpiekniejsze plaze na malediwach

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com