Up

Ready for Christmas

21 december 2013 Wnętrza Like

naamloos-2-9

Jak tam kochani? Pierniki upieczone, śledzie zamarynowane, choinka ubrana, prezenty kupione? :)

U nas wszystko gotowe. W poniedziałek ostatnie zakupy i możemy zacząć świętować. Choinka w tym roku żywa, wyjątkowo, bo zawsze mamy sztuczną…

Post dziś krótki, bo pewno i tak nie macie czasu na czytanie :) A z życzeniami świątecznymi to jeszcze tutaj wpadnę :) Miłych przygotowań :)

 


ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (29)

 1. PannaAnna

  ()

  A ja jestem uzależniona od Twojego bloga , zdjęć …. Przejrzałam wszystko …. Łącznie z deccorią ….zachwyca mnie delikatność , kobiecość , miękkość … Taka wyszukana subtelność … Twoich wnętrz i stylizacji … Jesteś Marylko niesamowitym zjawiskiem :))
  Pozdrawiam , ja świętowanie zaczynam jutro 😉 od wizyty teściów i zwiedzania po raz 1001 Luksemburga … Ale w świątecznej szacie – sama przyjemność :)(

  Beantwoorden

 2. Filipek 70

  ()

  hejka jaka fajna …kolorowa ,wiosenna bym rzekła ….a moja choinka jeszcze na wygnaniu …potrzebny mi do niej stojak lub też taka donica wypisz wymaluj jak twoja :)))) pierniki upieczone ,kapusta i farsze zrobione , jutro dalej i dalej …..ale już czuję święta bo ja je po zapachu najbardziej kojarzę :))) a w domu już pachną grzyby i pierniki ….jest klimat JUŹ !!!!!

  Beantwoorden

  • Maryla

   ()

   No moje osłonka okazała się niestety niestrzelana, i cała woda mi się na podłogę wylała, dobrze że w porę zauważyłam i nie wsiąknęła w nowiusieńką podłogę, bo by mi dał mężu popalić i byłaby to na pewno pierwsza i ostatnia żywa choinka :)

   Beantwoorden

 3. Beti House

  ()

  Tyle razy oglądałam Twoje wnętrza na deccorii i gdybym mi ktoś pokazał tą choinkę od razu wiedziałabym,że Twoja. Masz specyficzny styl,po którym łatwo Cię poznać :)) Ślicznie wygląda w tym wiaderku!
  Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę!

  Beantwoorden

 4. Anonimowy

  ()

  Twoje dekoracje zapierają dech w piersiach. Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o design i mało co mnie potrafi naprawde zachwycić. U Ciebie panuje kompozycyjne mistrzostwo!!!! gratuluję wyczucia stylu i umiejętności łączenia kolorów. Twój styl jest bardzo zbliżony do mojego, u mnie panują podobne kolory, może tylko jest mniej shabby, a odrobinę bardziej nowocześnie. Pozdrawiam świątecznie.

  Beantwoorden

Skomentuj