Up
nowa-zelandia-z drona-25

Nowa Zelandia z drona

 

Takiej Nowej Zelandii jeszcze nie widzieliście! To była nasza pierwsza wyprawa z dronem, ale na pewno nie ostania. I choć przed wyjazdem długo się zastanawialiśmy, czy to oby dobry pomysł, to absolutnie nie żałujemy. Fakt, że fotografowanie/filmowanie z drona zajmuje w podróży całkiem sporo czasu, to jednak każda minuta poświęcona na uwiecznienie Nowej Zelandii z lotu ptaka była tego warta.  Szkoda tylko, że w kraju Kiwi tak bardzo wieje. Nie zawsze i nie wszędzie były warunki do puszczanie drona, a po mrożącej krew w żyłach przygodzie, kiedy to wiatr porwał go i przez pół dnia szukaliśmy go po krzakach kilka kilometrów dalej, byliśmy jeszcze bardziej ostrożni:) A najlepsze w tym wszystkim jest to, iż dopiero po powrocie do domu i przejrzeniu wszystkiego na spokojnie na dużym ekranie dotarło do nas, że to całkiem inna Nowa Zelandia. Takiej nigdzie nie zobaczycie, nawet będąc już tam na miejscu. A fakt, że dopiero od ubiegłego roku można wjeżdżać do Kiwusów z dronem, sprawia, że nawet w internecie zdjęć jak na lekarstwo. Teraz jeszcze bardziej zazdroszczę ptakom, że mają tę możliwość podziwiania świata z innej perspektywy.  Nie będę zatem dużo czasu zajmować wam pisaniem, zdjęcia opowiedzą wam wszystko :) Miłego oglądania :)

nowa-zelandia-z drona-24

nowa-zelandia-z drona-62nowa-zelandia-z drona-1 nowa-zelandia-z drona-4 nowa-zelandia-z drona-2nowa-zelandia-z drona-3 nowa-zelandia-z drona-5 nowa-zelandia-z drona-6 nowa-zelandia-z drona-7nowa-zelandia-z drona-9 nowa-zelandia-z drona-8 nowa-zelandia-z drona-10nowa-zelandia-z drona-13 nowa-zelandia-z drona-12 nowa-zelandia-z drona-11nowa-zelandia-z drona-14 nowa-zelandia-z drona-16 nowa-zelandia-z drona-17nowa-zelandia-z drona-19 nowa-zelandia-z drona-18 nowa-zelandia-z drona-20 nowa-zelandia-z drona-22 nowa-zelandia-z drona-25nowa-zelandia-z drona-29 nowa-zelandia-z drona-28 nowa-zelandia-z drona-31nowa-zelandia-z drona-34

nowa-zelandia-z drona-35nowa-zelandia-z drona-37 nowa-zelandia-z drona-36 nowa-zelandia-z drona-33 nowa-zelandia-z drona-38nowa-zelandia-z drona-40 nowa-zelandia-z drona-39 nowa-zelandia-z drona-41 nowa-zelandia-z drona-42 nowa-zelandia-z drona-43 nowa-zelandia-z drona-44 nowa-zelandia-z drona-45 nowa-zelandia-z drona-46 nowa-zelandia-z drona-47 nowa-zelandia-z drona-48 nowa-zelandia-z drona-49 nowa-zelandia-z drona-50 nowa-zelandia-z drona-57 nowa-zelandia-z drona-51 nowa-zelandia-z drona-52nowa-zelandia-z drona-53nowa-zelandia-z drona-54nowa-zelandia-z drona-58 nowa-zelandia-z drona-55nowa-zelandia-z drona-59 nowa-zelandia-z drona-56nowa-zelandia-z drona-61

Wybierasz się do Nowej Zelandii? Tutaj znajdziesz inne artykuły z tego cudownego miejsca na ziemi. A jeśli podobał Ci się tekst, to dołącz do uzależnionych od podróży na Facebooku. Tam relacje na żywo, podróżnicze dyskusje i wiele innych. Zapraszam!

Uściski, M.

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (36)

 1. Kasia

  ()

  Mieliście wspaniałą możliwość poznania Nowej Zelandii z lotu ptaka :) Ciekawa jestem czy kierowanie dronem z technicznego punktu widzenia jest proste, czy nie koniecznie nawet przy dobrych warunkach? :)

  Beantwoorden

  • Maryla

   ()

   Prawda? :) Też bym chętnie tak polata sobie w różnych pieknych miejscach. Fajnie, że technologa idzie cały czas do przodu i daje nam chociazby możliwości filmowania :)

   Beantwoorden

 2. Allochtonka

  ()

  Piękne zdjęcia Marylko! I rzeczywiście całkiem inne niż te z ziemi.
  A tak bardziej technicznie: oczywiście są drony i drony, ale zakładając, ze macie dobrego – jak sobie radzi? jaki procent zdjęć nadaje się do pokazywania? :)

  Beantwoorden

Skomentuj