JEDZIESZ NA WAKACJE? ZOBACZ BEZPŁATNIE JAK ROBIĆ LEPSZE ZDJĘCIA!

Jeśli też chcesz robić takie zdjęcia jak ja, mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Przygotowałam dla Ciebie 80 minutową, bezpłatną lekcję fotografii w której zdradzam Ci moje fotograficzne sekrety. Kliknij poniżej i uzyskaj dostęp do lekcji.

Projekt – sesja – ślub Santorini

Czy ja już pisałam, że mam najwspanialszych czytelników na świecie?! Kochani, bardzo, ale to bardzo wam dziękuję za tyle pozytywnych komentarzy pod postem o Santorini. Nie sądziłam, że ten pomysł was aż tak zachwyci. Dziękuję, za wszystkie udostępnienia, jesteście wspaniali! Normalnie nie wiem, jak ja się wam odwdzięczę! Dzięki wam zgłosiło się do nas kilka osób, które zainteresowane są zdjęciami w różnych miejscach Europy, ale także tutaj w Holandii, z czego bardzo się cieszymy! Już mam w głowie, piękne wiosenne sesje na niekończących się polach tulipanów, letnie w Amsterdamie pośród tysięcy rowerów, setek kanałów i innych tajemniczych uliczek, a końcem sierpnia sesje w najpiękniejszym miejscu w Holandii, czyli na wrzosowisku. Pamiętacie zdjęcia które zrobił mi Marcel w sukni ślubnej?  To właśnie tam!

Ale najbardziej cieszymy się z tego, że dotarła do nas pewna sympatyczna para, która bierze ślub w Polsce w czerwcu i zaraz po ślubie wybierają się w podróż poślubną na Kretę i właśnie szukali kogoś, kto zrobi im zdjęcia na Santorini! Jesteśmy właśnie na etapie planowania, jak to wszystko zorganizować, bo sprawę komplikuje nam trochę ślub, który fotografujemy tutaj w Holandii i wypada on dokładnie w połowie pobytu naszej pary na Santorini. Ale jesteśmy dobrej myśli, w najgorszym wypadku wskakujemy do samolotu zaraz po ślubie i jakoś to będzie, odeśpimy na miejscu 🙂 Tak więc kochani, jeśli wszystko pójdzie zgodnie  z planem, to będziemy przebywać na Santorini na przełomie czerwca i lipca, w razie, gdyby jeszcze ktoś był zainteresowany taką sesją, dajcie znać, może uda nam się spotkać 🙂

W waszych mailach dostałam również sporo zapytań o organizacje ślubu na tej uroczej wysepce oraz wymaganych dokumentów. Niestety nasza wiedza w tym temacie jest póki co niewielka, ale obiecuję się w niego zagłębić. Zrobię małe rozeznanie w tej kwestii, poszukam jakiś ciekawych agencji, które organizują takie uroczystości w rozsądnej cenie i zrobię wam tutaj jakieś mały przegląd. Niestety to wymaga trochę czasu, więc musicie uzbroić się w cierpliwość. Natomiast co do dokumentów, to napisałam do jednej z agencji i oto lista jaką otrzymałam:

Dokumenty potrzebne do zawarcia Ślubu Cywilnego na Santorini W przypadku pierwszego ślubu dla obu narzeczonych: 1. Akt urodzenia w wersji wielojęzycznej 2. Zaświadczenie o możliwości zawarcia związku małżeńskiego za granicą (uwaga ważne tylko 90 dni do daty ślubu, ważne żeby nie wyciągać tego dokumentu wcześniej) 3. Scan dowodu lub paszportu Jeśli dla narzeczonych jest to kolejny ślub potrzebne będą następujące, dodatkowe dokumenty do ślubu cywilnego na Santorini: – Osoba po rozwodzie – wyrok sądu – Wdowiec/wdowa – akt zgonu W przypadku jeśli ślub cywilny obędzie w języku polskim i będzie organizowany przez polską agencję wtedy oni najczęściej zajmują się pośredniczeniem w tłumaczeniu dokumentów oraz podbijaniu Apostille. W razie gdybyście musieli sami zająć się tłumaczeniami możecie zrobić to np. tutaj: http://www.centrumtlumaczen.pl/ UWAGA! Wszystkie powyższe dokumenty należy podbić Apostille w Ministerstwie Spraw Zagranicznych na ul. Szucha 21 w Warszawie  (1 dokument = 1 Apostille, 60 zł).

Fotograf Santorini, Sesja ślubna Santorini, Ślub Santorini

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com