JEDZIESZ NA WAKACJE? ZOBACZ BEZPŁATNIE JAK ROBIĆ LEPSZE ZDJĘCIA!

Jeśli też chcesz robić takie zdjęcia jak ja, mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Przygotowałam dla Ciebie 80 minutową, bezpłatną lekcję fotografii w której zdradzam Ci moje fotograficzne sekrety. Kliknij poniżej i uzyskaj dostęp do lekcji.

Wiosenna sesja z brzuszkiem

Wreszcie przyszła do nas wiosna, a wraz z nią pierwsze wiosenne sesje 🙂 Tym razem przedstawiam wam radosną rodzinkę Yayan, Pieter i Annalie. To już nasza druga sesja. Pierwszą robiłam kiedy Annalie była malutka. Teraz ma trzy latka i już za kilka tygodni będzie dumną, starszą siostrą. Prawda, że jest słodka? I jak grzecznie pozowała do zdjęć 🙂 Uwielbiam sesje w plenerze, bo dzieciaki mają więcej swobody, jak się im znudzą zdjęcia to mogą sobie pobiegać, pobawić z tatusiem, w tym czasie mogę się skupić na mamusi i jej brzuszku. Yayan pochodzi z Indonezji, za kilka dni przylatuje jej brat i jedziemy z nim i jego narzeczoną do…uwaga…PARYŻA 🙂 i tam robimy pre-wedding photoshoot 🙂 będzie się działo 🙂 trzymajcie kochani kciuki za mnie i za pogodę!

Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com