Autumn Outfit

Zaglądając do waszych blogów często zdarza się, że nagle mnie coś olśniewa i przypominam sobie o jakiejś dawno zapomnianej rzeczy, która gdzieś tam sobie leży na dnie szafy, najczęściej od dawna nie używana. Tak też było z poniższym golfikiem 🙂 Przeglądając bloga Iwonki przypomniało mi się, że mam przecież coś podobnego. I od razu stworzył się w mojej głowie pomysł na jesienny look 🙂 Wykorzystałam szybko fakt, że liście nabrały u mnie wreszcie pięknych jesiennych kolorów 🙂 Sama nie wiem czemu tak późno. Domyślam że w PL już wszystkie dawno opadły. Słonko pięknie świeci 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas tak zostanie, bo do zimy wcale mi nie spieszno.

A jak to jest u was? Często zdarza się wam czerpać inspiracje z innych blogów, czy raczej szukacie własnych pomysłów i tworzycie coś całkiem swojego?

jacket – No Name

sweater – Saint Laurent

pants – Zara

bag – Carbotti

boots – Zara

scarf – No Name

watch – Michael Kors

Carbotti, yellow, zara

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com