Kolorowy mix

Ciekawostka z Wiatrakowa:

Czy wiecie, że w Holenderskich toaletach nie ma ciepłej wody? 

No tak to, nie ma i już. Dlaczego? No zapewne z Holenderskiej oszczędności. Pamiętam, kiedy tutaj pierwszy raz przyjechałam, poszłam do WC, myję ręce, a tam lodowata woda. Mówię Marcelowi, żeby tam zajrzał, bo się chyba coś zepsuło. A ten do mnie, jak to zepsuło, przecież to właśnie tak ma być. Myślę sobie, no to pięknie, trafiłam na niezłego dusigrosza, że sobie pożałował podłączenia ciepłej wody do toalety ( nie mylić z łazienką :)). Na szczęście po jakimś czasie doszłam do tego, że tutaj tak to już jest. Wg Holendrów ciepła woda w WC nie jest nikomu do szczęścia potrzebna. Brrrr… Czasami zaskakują mnie tutaj na maxa.

A dziś zestawik jeszcze w letnich kolorach, bo ja się z latem jeszcze nie żegnam 🙂 Przynajmniej do końca września 🙂 W zasadzie chyba wszystkie rzeczy były już na blogu poza koszulką, ale jak już pewno zauważyliście ja nie z tych co do każdego posta kupują nowe ciuchy 🙂 Buziaki!

marynarka – Mango

spodnie – Zara

bluzka -No Name

torebka – Zara

buty – Zara

zara

Komentarze (51)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com