fbpx

e-book Islandia w 10 dni - Plan Podróży

Planujesz swoją podróż na Islandię? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży na 10 dni, oraz mapę wszystkich atrakcji, fajnych noclegów, oraz pysznych restauracji. Jeśli planujesz krótszy pobyt, mamy dla Ciebie wskazówki, z czego zrezygnować, a jeśli planujesz dłuższy pobyt mamy całe mnóstwo fajnych miejsc na mapie, których nie zdążyliśmy zobaczyć, a które na pewno są tego warte!

Marine top

Ciekawostka z wiatrakowa.

Czy wiecie, że w Holandii można nadawać dzieciom dowolne imiona? Nawet pospolitych rzeczy, a nawet słowa, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w słowniku? Wystarczy, że imię składa się z liter alfabetu łacińskiego, a czy one mają jakiś sens czy logikę to już ma mniejsze znaczenie. Stąd też dziwne imiona typu: Amazing – wspaniały, Bliksem – błyskawica, Ding – rzecz, Harmony – harmonia, Pluk – wybrany, Princes – księżniczka, Dior czy nawet Coco 🙂 Często wybierane są bardzo krótkie imiona, zlepek trzech liter, które czasami ciężko wymówić, nie mówiąc już o ich zapamiętaniu. Co myślicie o takiej samowolce?

Pozdrowienia z Wiatrakowa 🙂

top – H&M

spódnica- SH

buty – Michael Kors

torebka – Mango

Ciekawostki z Holandii, Ciekawostki z Wiatrakowa, Michael Kors

Komentarze (59)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do góry
ad2pa
ad2pa
ad2pa
ad2pa

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com