e-book Islandia w 10 dni - Plan Podróży

Planujesz swoją podróż na Islandię? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży na 10 dni, oraz mapę wszystkich atrakcji, fajnych noclegów, oraz pysznych restauracji. Jeśli planujesz krótszy pobyt, mamy dla Ciebie wskazówki, z czego zrezygnować, a jeśli planujesz dłuższy pobyt mamy całe mnóstwo fajnych miejsc na mapie, których nie zdążyliśmy zobaczyć, a które na pewno są tego warte!

e-book Islandia w 10 dni - Plan Podróży

Curacao – plaża Cas Abou

Plaża Cas Abou jest uznawana w większości rankingów plażowych za najpiękniejsza plażę na Curaco. Czy tak jest naprawdę? Hmmm…no ja przyznam się szczerze, widziałam tam ładniejsze plaże. Aczkolwiek poza ilością przebywających na niej turystów, nie ma w zasadzie sobie nic do zarzucenia. Faktycznie bardzo przyjemna, jak na plaże na Curacao też całkiem spora, jeśli nie największa. Można wynająć parasole, leżaki, jest też restauracja z całkiem przyzwoitym jedzonkiem. Jeśli ktoś ma ochotę, to można sobie zrobić masaż z widokiem na lazurki. Jest idealna do snoorkowania, woda jest idealnie czysta i przejrzysta. Ponoć życie podwodne też ciekawe, osobiście jednak nie próbowałam. Plaża jest płatna, leżaki również. Za wjazd na parking też kasują, 10$ jesli dobrze pamiętam za samochód. Ponieważ my byliśmy już w godzinach popołudniowych za samą plaże i leżaki nikt nas nie skasował. Generalnie płatność za plaże czy leżaki odbywa się w ten sposób, że w okolicach 11:00 – 12:00 przechodzi ktoś z obsługi po plaży i zbiera pieniądze Jeśli posiedzicie na plaży przed południem, albo po południu, to raczej małe szanse, że was ktoś za nią skasuje, bo chodzą tylko raz. Ponieważ my dość dużo się przemieszczaliśmy po różnych plażach, chyba na żadnej plaży nie płaciliśmy, poza tymi gdzie spędzaliśmy cały dzień.

W drodze na plażę Cas Abou zahaczyliśmy jeszcze o jedną plażę Porto Mari. Ale nie ujęła nas jakoś specjalnie, dlatego nie zatrzymywaliśmy się tutaj dłużej. Plaża jest płatna, tak samo jak leżaki, które są ustawione jeden obok drugiego, jak śledziki w puszcze 🙂 Jest restauracja i sklep ze sprzętem do nurkowania, tak więc jeśli ktoś lubi takie sporty to tutaj można z nich skorzystać.

 

Jeśli spodobał ci się post i uważasz, że zawarte w nim informacje mogą przydać się innym udostępnij go,  tym samych docenisz moją pracę 🙂

Ściskam, M.

blog podróżniczy, Curacao - najpiękniejsze plaże

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com