Gdzie leży Islandia, jak dostać się i zaplanować wycieczkę na Islandię?

Co zobaczyc na Islandii

Wybierasz się na Islandię? Poszukujesz informacji na temat: Gdzie leży Islandia, jak dostać się i zaplanować wycieczkę na Islandię? Ze względu na to, iż wiele osób organizuje podróże do Islandii na własną rękę, postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania.

Gdzie leży Islandia?

Islandia jest krajem wyspiarskim, położonym na granicy Oceanu Atlantyckiego oraz Arktycznego. Stolicą państwa jest Reykjavik. Islandia jest jednym z krajów nordyckich.

gdzie lezy islandia

Jak dostać się na Islandię?

Na Islandię można dotrzeć samochodem, przedostając się promem na wyspę. Natomiast najszybszym i najpopularniejszym rozwiązaniem jest zdecydowanie przelot samolotem. Od niedawna na Islandię latają tanie linie lotnicze WizzAir. Bezpośrednie loty do Reykjaviku, stolicy Islandii, są możliwe z Warszawy, Katowic, Wrocławia i Gdańska. Ceny biletów zaczynają się już od 220 PLN za osobę w dwie strony. Warto polować na promocje.

jak dostac sie na islandie

Jak zaplanować wycieczkę na Islandię?

Nie od dziś wiadomo, że podróże na własną rękę zawsze wychodzą dużo taniej niż z biurem podróży. Jeśli jeszcze nigdy sam nie podróżowałeś przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy plan podróży, z którym bez najmniejszego problemu sam zaplanujesz podróż. Na początek ściągnij sobie nasz bezpłatny ebook, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o Islandii. E-book Islandia – Praktyczny Poradnik.

jak zaplanowac wycieczke na islandie

E-book Islandia w 10 dni – Plan Podróży

Planujesz swoją podróż na Islandię? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży na 10 dni, oraz mapę wszystkich atrakcji, fajnych noclegów, oraz pysznych restauracji. Jeśli planujesz krótszy pobyt, mamy dla Ciebie wskazówki, z czego zrezygnować, a jeśli planujesz dłuższy pobyt mamy całe mnóstwo fajnych miejsc na mapie, których nie zdążyliśmy zobaczyć, a które na pewno są tego warte!

10 dni dookola islandii

Zobacz nasz film z Islandii!

Magiczna kraina lodu i ognia, niezliczonych wodospadów, wybuchających gejzerów, gorących źródeł, dzikich koni, krętych rzek, niebieskich jezior, trzaskających lodowców oraz słodkich maskonurów.

Spodobał ci się artykuł: Gdzie leży Islandia, jak dostać się i zaplanować wycieczkę na Islandię

A Islandia jest na twojej liście do odwiedzenia? Tutaj znajdziesz inne posty z tego niesamowitego miejsca na ziemi. A jeśli podobał Ci się tekst, to dołącz do uzależnionych od podróży na Facebooku oraz Instagramie. Tam relacje na żywo, podróżnicze dyskusje i wiele innych. Zapraszam!

Uściski, M.

co zobaczyc na islandii, islandia informacje praktyczne, islandia najpiekniejsze miejsca, Islandia poradnik

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com