JEDZIESZ NA WAKACJE? ZOBACZ BEZPŁATNIE JAK ROBIĆ LEPSZE ZDJĘCIA!

Jeśli też chcesz robić takie zdjęcia jak ja, mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Przygotowałam dla Ciebie 80 minutową, bezpłatną lekcję fotografii w której zdradzam Ci moje fotograficzne sekrety. Kliknij poniżej i uzyskaj dostęp do lekcji.

Do zgarnięcia 2 tygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie!

Kochani, pamiętacie mój wpis o szkole języka angielskiego na Malcie? Gdyby ktoś miał ochotę podszlifować język angielski oraz zwiedzić to maleńkie państewko to mam dla was świetną wiadomość! Maltalingua dla wszystkich czytelników zorganizowała konkurs, w który do wygrania jest UWAGA dwutygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie! Co wy na to? Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy kliknąć TUTAJ i zrobić bezpłatny test. Jak już sprawdzicie swoją znajomość angielskiego wpisujecie w komentarzu ile punktów zdobyliście i dlaczego chcielibyście zrobić kurs właśnie na Malcie. Komentarz można zostawić albo po polsku albo po angielsku, jak wam wygodniej. Spośród wszystkich osób, które zostawią komentarz, zostanie wybrany zwycięzca, który zgarnie 2 tygodniowy kurs języka angielskiego wraz z zakwaterowaniem!

Nie zapomnijcie, że poza kursem, dzięki któremu podszlifujecie swój angielski, będziecie mieli możliwość zwiedzenia Malty i to dzięki szkole Matlalingua, która pomaga również w organizowaniu wolnego czasu po zajęciach. Zwiedzanie najpiękniejszych miejsc Malty, rejsy, nurkowanie, wycieczki rowerowe oraz wiele innych atrakcji.  Tak więc nie tylko się uczymy, ale także poznajemy kraj, obyczaje, kulturę oraz smaki! Myślę, że połączenie kursu wraz nauką języka to idealny kompromis dla tych, którzy tak ja cierpią na niedobór czasu.

A dlaczego akurat Malta? Bo wyspa była przez ponad półtora wieku pod brytyjskim panowaniem, dlatego obok maltańskiego, angielski jest tutaj językiem urzędowym. Szkoły językowe na Malcie mają długą tradycję i są rekomendowane na całym świecie. A kiedy w październiku będzie u nas coraz bardziej szaro i deszczowo, na Malcie wciąż temperatury powietrza będą sięgać 25 stopni Celsjusza.  Tak więc kochani bierzcie udział, kto wie, może do kogoś z was uśmiechnie się szczęście 🙂 Więcej na temat szkoły Maltalingua znajdziecie TUTAJ. Powodzenia!

lifestyle

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com