e-book Santorini Poradnik - Plan Podróży

Planujesz swoją podróż na Santorini? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży na 7 dni, oraz mapę wszystkich najlepszych punktów widokowych. Ponieważ na Santorini zrobiliśmy kilka ślubnych sesji zdjęciowych przeszukaliśmy wyspę pod względem najpiękniejszych miejscówek bardzo dokładnie. Wszystkie te miejsca spisaliśmy i zamieściliśmy na mapie. Dodatkowo na mapie zamieściliśmy listę pysznych tawern oraz sprawdzonych przez nas restauracji.

e-book Santorini Poradnik - Plan Podróży

Santorini -33 zdjęcia, które sprawią, że będziesz chciał ją zobaczyć!

Firostefani Santorini

Santorini -33 zdjęcia, które sprawią, że będziesz chciał ją zobaczyć!

Robiąc porządki na dysku, znalazłam całe mnóstwo zdjeć z Santorini, które do tej pory nie były publikowane na blogu. Sama nie wiem jak się to stało, bo to absolutnie cudowne zdjęcia 🙂 Może dlatego, że są pionowe, a ja kiedyś nie wrzucałam takich zdjeć na bloga, bo mi się zbytnio nie podobały 🙂 Czas zatem nadrobić zaległości 🙂

Santorini – dla mnie najpiękniejsza wyspa w Europie do zwiedzania!

Gdyby ktoś mnie zapytał, jaka jest moja ulubiona wyspa w Europie, pewno miałabym problem z jednoznaczną odpowiedzią, bo jest ich kilka. W głównej mierze, odpowiedź zależałaby od tego, czy celem podróży jest plażowanie, czy też zwiedzanie. Jeśli plażowanie, to prawdopodobnie odpowiedziałabym, że Sardynia lub Formentera, ale jeśli chodzi o zwiedzanie, to mój zdecydowany numer jeden to Santorini 🙂

Za co kocham Santorini?

Santorini ma w sobie swojego rodzaju magię. Jest zupełnie inna od wszystkich innych wysp i mimo, iż codziennie odwiedza ją rzesza turystów, to bez problemu można tutaj znaleźć ciszę, spokój oraz miejsce do relaksu z cudownym widokiem. Po pustych uliczkach w Imerovigli mogłabym niespiesznie spacerować godzinami, szukając najlepszych punktów widokowych na zdjęcia. Za każdym rogiem czeka na nas niesamowity widok! Do tego wystarczy wyjechać troszkę poza najbardziej turystyczne miejscowości, aby cieszyć się pięknymi widokami w samotności.

Najpiękniejsze zachody słońca na Santorini.

Ktoś kiedyś powiedział, że na Santorini są najpiękniejsze zachody słońca na świecie 🙂 Jeszcze ogromna część świata przed nami do odkrycia, więc nie potwierdzimy tego, ale od siebie mogę tylko napisać tyle, że gdybym dziś miała zrobić listę miejsc na najpiękniejsze zachody słońca, to Santorini na bank znalazłaby się w pierwszej trójce. Jest wiele takich miejsc na świecie, gdzie kadry są po milion razy powielane, bo tak naprawdę możliwości są ograniczone. A tutaj, nawet zachód słońca w Oia, można sfotografować z wielu różnych miejsc i za każdym razem wyjdzie nam z tego niezła pocztówka widokowa.

Prawdopodobnie dlatego też wiele par marzy o sesji ślubnej gdzieś pomiędzy wijącymi się uliczkami Santorini. A najlepsze jest to, że tych malutkich, wąskich uliczek oraz zakamarków na Santorini jest całe mnóstwo, co powoduje, że potencjał do pięknych kadrów jest ogromny. I tak naprawdę, każdy może przywieźć z Santorini swoje niepowtarzalne ujęcia! Zdecydowanie polecam tę wyspę wszystkim miłośnikom fotografii. Gwarantuję Wam, że wrócicie zachwyceni, a karty pamięci będą pękać w szwach 🙂

Co zwiedzić na Santorini?

Wiele osób wpada na Santorini na jeden dzień, najczęściej z Krety. Wg mnie to największy błąd. Bo w jeden dzień to można co najwyżej zobaczyć Oia (wcale nie najpiękniejsze miejsce na Santorini), a wyspa ma zdecydowanie więcej do zaoferowania. Nasz 7 dniowy plan podróży był dość mocno napięty, ale udało nam się objechać całą wyspę i zobaczyć wszystkie najpiękniejsze miejsca na Santorini. Nie ukrywam jednak, że bardzo chętnie bym tam wróciła, żeby jeszcze raz zobaczyć te magiczne zachody słońca!

Santorini -33 zdjęcia, które sprawią, że będziesz chciał ją zobaczyć!

Zostawiam Was zatem z moimi ulubionymi kadrami z Santorini 🙂 Mam nadzieję, że rozbudzą w Tobie chęć zobaczenia tej wyspy na własne oczy!

Wiatraki na Santorini
Biale domki santorini
Koscioly na Santorini
Dzwonnica Santorini
Zachod slonca santorini
Santorini Fira
Koty na Santorini
Piekne koscioly na santorini
Schody na Santorini
Zachod slonca na santorini
Restauracje na Santorini
magiczna santorini
Najlepszy punkt widkowy na santorini
Imerovigli Santorini
Imerovigli Santorini
Imerovigli Santorini
Oia Santorini
Oia Santorini
Oia Santorini
Santorini Zachod slonca
Santorini Zachod slonca
Santorini Zachod slonca
Santorini Zachod slonca
Santorini Zachod slonca
Santorini Fira
Santorini Fira
Santorini Fira
Santorini Pyrgos
Santorini Fira
Santorini Pyrgos
Santorini restauracja
Santorini Pyrgos

Spodobał ci się artykuł: Santorini -33 zdjęcia, które sprawią, że będziesz chciał ją zobaczyć!

A Santorini jest na twojej liście do odwiedzenia? Tutaj znajdziesz inne posty z tego niesamowitego miejsca na ziemi. A jeśli podobał Ci się tekst, to dołącz do uzależnionych od podróży na Facebooku oraz Instagramie. Tam relacje na żywo, podróżnicze dyskusje i wiele innych. Zapraszam!

Uściski, M.

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com