fbpx

e-book Islandia w 10 dni - Plan Podróży

Planujesz swoją podróż na Islandię? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży na 10 dni, oraz mapę wszystkich atrakcji, fajnych noclegów, oraz pysznych restauracji. Jeśli planujesz krótszy pobyt, mamy dla Ciebie wskazówki, z czego zrezygnować, a jeśli planujesz dłuższy pobyt mamy całe mnóstwo fajnych miejsc na mapie, których nie zdążyliśmy zobaczyć, a które na pewno są tego warte!

Christmas decorations – Part II

Dziś mam dla was kochani drugą część świątecznych dekoracji. Tym razem coś co możemy łatwo i szybko powiesić na okno. Kawałek gałęzi, pomalowany białą farbą i powieszony na lnianym sznurku. Do tego kilka ulubionych ozdób, serduszka, gwiazdki, małe lampioniki i gotowe. Szybkie w przygotowaniu i bardzo efektowne. Jeśli dysponujemy lampkami na baterię, można owinąć gałązkę, doda to fajnego efektu. U mnie już za dużo tych lampek w domu, więc wolałam nie przesadzać 🙂 Plusem takiej dekoracji jest to, że po świętach nadal może cieszyć nasze oczy. Zmieniamy tylko dekoracje, tak, żeby nie kojarzyły się ze świętami…i tak naprawdę może wisieć cały rok.

Kompozycja na komodę, czy stolik TV. U mnie zawsze znajduje się tam coś świątecznego. Tym razem gliniany, blado turkusowy wazon, w towarzystwie mojego ulubionego reniferka, świątecznego lampionu, dziadka mroza i lampek na baterie z szyszkami. Oczywiście możecie użyć dowolnej kombinacji, byleby ona jakoś kolorystycznie i rozmiarowo komponowała się z całą reszta.

I drewniana choinka. Kupiłam ja w tamtym roku na wyprzedaży. To była miłość od pierwszego wejrzenia 🙂 Sama w sobie jest już piękną ozdobą, ale nie byłabym sobą, gdybym jeszcze nie dodała czegoś od siebie 🙂

W kolejnym poście dekoracja stołu Wigilijnego i może jak się uda to choinka 🙂 Miłego dekorowania kochani! 🙂

christmas decorations, Dekoracje, dekoracje swiateczne, kompozycje swiateczne, lifestyle

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do góry
ad2pa
ad2pa
ad2pa
ad2pa

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com