Dekoracje świąteczne – Czerwone święta

Mam dziś dla was kochani kolejny trend kolorystyczny na nadchodzące święta. Klasyczna czerwień która zawsze idealnie wkomponuje w świąteczny klimat i najważniejsze nigdy nie wychodzi z mody! Ostatnio zastanawiałam się, jak to się stało, że czerwony został kolorem świątecznym. To pewno zasługa świętego Mikołaja i jego czerwonego stroju 🙂 Czerwień idealnie komponuje się z zielenią, bielą, brązami, szarościami a także z niebieskim. Oczywiście możecie eksperymentować i próbować ją łączyć z innymi kolorami. Tak jak to było u mnie w tamtym roku. Zupełnie niestandardowe połączenie kolorów, które z tego co pamiętam bardzo wam przypadło do gustu. Jeśli nie pamiętacie, to wrzucam wam dla przypomnienia linki KLIK, KLIK, KLIK, KLIK. Poszperałam też dla was za dodatkami w tym kolorze. Chyba najpiękniejszą kolekcję znalazłam w Zara Home.

Wszystkie dekoracje z powyższego kolaża znajdziecie tutaj: KLIK

Poniżej jeszcze kilka inspiracji znalezionych w sieci. Coś czuję, że u nas czerwień jeszcze nie raz pojawi się na święta. Wystarczy kilka dodatków i cały dom się ożywia. Uwielbiam to!

Wiele osób pisze do mnie w sprawie ubiegłorocznej grafiki. Oczywiście jest ona nadal dostępna we wszystkich możliwych kolorach. Jeśli ktoś ma ochotę na powieszenie takiego na ścianie, to piszcie na addictedtopassion@gmail.com, a ja prześlę wam jego wersję do druku. Jeśli potrzebujecie jakąś inną kombinację kolorystyczną wystarczy, że prześlecie mi próbki kolorów, a ja przygotuję dla was waszą “indywidualną” wersję 🙂 Koszt grafiki w formacie elektronicznym to 30 zł.

Grafika nr 1 Grafika nr 2

Grafika nr 3

Grafika nr 4

Grafika nr 5

Grafika nr 6

Grafika nr 7

Grafika nr 8

Grafika nr 9

Grafika nr 10

Grafika nr 11

Grafika nr 12

Grafika nr 13

*wszystkie zdjęcia poza grafikami i kolażem pochodzą ze strony Pinterest.

Boże Narodzenie, christmas decorations, czerwone święta, Dekoracje, dekoracje swiateczne, trendy swiateczne 2015

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com