Dekoracje świąteczne – Czerwone święta

Mam dziś dla was kochani kolejny trend kolorystyczny na nadchodzące święta. Klasyczna czerwień która zawsze idealnie wkomponuje w świąteczny klimat i najważniejsze nigdy nie wychodzi z mody! Ostatnio zastanawiałam się, jak to się stało, że czerwony został kolorem świątecznym. To pewno zasługa świętego Mikołaja i jego czerwonego stroju 🙂 Czerwień idealnie komponuje się z zielenią, bielą, brązami, szarościami a także z niebieskim. Oczywiście możecie eksperymentować i próbować ją łączyć z innymi kolorami. Tak jak to było u mnie w tamtym roku. Zupełnie niestandardowe połączenie kolorów, które z tego co pamiętam bardzo wam przypadło do gustu. Jeśli nie pamiętacie, to wrzucam wam dla przypomnienia linki KLIK, KLIK, KLIK, KLIK. Poszperałam też dla was za dodatkami w tym kolorze. Chyba najpiękniejszą kolekcję znalazłam w Zara Home.

Wszystkie dekoracje z powyższego kolaża znajdziecie tutaj: KLIK

Poniżej jeszcze kilka inspiracji znalezionych w sieci. Coś czuję, że u nas czerwień jeszcze nie raz pojawi się na święta. Wystarczy kilka dodatków i cały dom się ożywia. Uwielbiam to!

Wiele osób pisze do mnie w sprawie ubiegłorocznej grafiki. Oczywiście jest ona nadal dostępna we wszystkich możliwych kolorach. Jeśli ktoś ma ochotę na powieszenie takiego na ścianie, to piszcie na addictedtopassion@gmail.com, a ja prześlę wam jego wersję do druku. Jeśli potrzebujecie jakąś inną kombinację kolorystyczną wystarczy, że prześlecie mi próbki kolorów, a ja przygotuję dla was waszą “indywidualną” wersję 🙂 Koszt grafiki w formacie elektronicznym to 30 zł.

Grafika nr 1 Grafika nr 2

Grafika nr 3

Grafika nr 4

Grafika nr 5

Grafika nr 6

Grafika nr 7

Grafika nr 8

Grafika nr 9

Grafika nr 10

Grafika nr 11

Grafika nr 12

Grafika nr 13

*wszystkie zdjęcia poza grafikami i kolażem pochodzą ze strony Pinterest.

Boże Narodzenie, christmas decorations, czerwone święta, Dekoracje, dekoracje swiateczne, trendy swiateczne 2015

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com