Up
wedding-photographer-santorini-3

Nareszcie znalazłam chwilkę czasu, żeby pokazać wam rezultaty sesji zdjęciowych na Santorini! Jak wiecie ślubna sesja zdjęciowa na Santorini, była moim marzeniem już co najmniej od dwóch lat. W tamtym roku jednak nie udało nam się zgrać terminem z żadną z zainteresowanych par. W tym roku, od razu gdy zgłosiła się do nas pierwsza para, ustaliliśmy termin i kupiliśmy bilety, dzięki czemu zgłosiły się do nas kolejne pary. Santorini okazało się idealnym plenerem dla zakochanych. Wspaniałe zachody słońca, wąskie uliczki, zapierające dech w piersiach widoki, wiatr we włosach i duuuużo słonka :). Ale co ja wam tu będę pisać zobaczcie sami :). Przedstawiam wam naszą pierwszą cudowną parę, Kasię i Maćka

Sesja ślubna Ślub Santorini Fotograf ślubny

wedding-photographer-santorini-1

wedding-photographer-santorini-2

wedding-photographer-santorini-4

wedding-photographer-santorini-5

wedding-photographer-santorini-6

wedding-photographer-santorini-7

wedding-photographer-santorini-8

wedding-photographer-santorini-9

wedding-photographer-santorini-10

wedding-photographer-santorini-11

Jak się zapewne domyślacie, sesje ślubne na Santorini tak się nam spodobały, że to na pewno nie był nasz ostatni raz. Już mamy pierwszą chętną parę, zatem wszystko na to wskazuje, że w przyszłym roku znowu wylądujemy na tej romantycznej wysepce :) Tak więc jeśli ktoś z was jest zainteresowany piszcie do nas na priva, jeśli tylko uda nam się zgrać terminowo, to chętnie spełnimy kolejne marzenie :) Ale oczywiście jeśli waszym marzeniem jest jakieś inne miejsce, też dajcie znać, być może akurat planujemy wyjazd w tamtym kierunku.

Edit: w Październiku 2019 i w pierwszych miesiącach 2020 roku jesteśmy na Seszelach wiec jesli ktos planuje ślub na Seszelach i szuka fotografa to piszcie koniecznie! info@marylafossen.nl

wedding-photographer-santorini-12

wedding-photographer-santorini-13

wedding-photographer-santorini-14

wedding-photographer-santorini-16

wedding-photographer-santorini-17

wedding-photographer-santorini-18

wedding-photographer-santorini-19

wedding-photographer-santorini-20

wedding-photographer-santorini-21

wedding-photographer-santorini-22

Myślę, że w naszym kalendarzu znajdzie się miejsce na jeszcze jeden kierunek, tak więc jeśli macie jakieś pomysły piszcie, chętnie podejmiemy temat. Oczywiście, zdjęcia nadal robimy na takiej zasadzie, że my sami opłacamy koszty podróży oraz zakwaterowania. Wy płacicie jedynie za samą sesję. Traktujemy wyjazd jako wakacje, a przy okazji pomagamy spełniać wasze marzenia. No bo wiadomo, że nie każdy może sobie pozwolić na miejscowego fotografa. Na Santorini, ceny mają wręcz kosmiczne, a zabranie fotografa z Polski wiąże się najczęściej z opłaceniem kosztów przelotu, zakwaterowania i wyżywienia. Tak więc to idealne rozwiązanie :). Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na maila: info@marylafossen.nl. A nasze ślubne portfolio możecie zobaczyć tutaj: www.marylafossen.nl. No i do zobaczenia gdzieś w pięknym, romantycznym miejscu .

wedding-photographer-santorini-23

wedding-photographer-santorini-24

wedding-photographer-santorini-25

wedding-photographer-santorini-26

wedding-photographer-santorini-27

wedding-photographer-santorini-28

wedding-photographer-santorini-29

wedding-photographer-santorini-30

wedding-photographer-santorini-32

wedding-photographer-santorini-33

wedding-photographer-santorini-34

ABOUT THE AUTHOR

Maryla

Fotografka, podróżniczka, miłośniczka pięknych wnętrz oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Kilka lat temu rzuciła nudną pracę bankowca, aby robić to co kocha w życiu najbardziej. Uwielbia zmiany, to one nadają jej życiu sens. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami oraz inspirującymi ludźmi. Nie traci czasu dla tych, którzy nie mają czasu dla niej i żyje tak, jakby jutra miało nie być.

  KOMENTARZE (18)

 1. Kasia i Maciek

  ()

  Kochani podążajcie za marzeniami bo naprawdę się spełniają!! To była wspaniała sesja i zostanie w Naszej pamięci do końca życia. Santorini to przepiękne miejsce na sesje ślubną. Marylka dzięki swojemu profesjonalizmowi uwieczniła te piękne chwile. Za każdym razem jak oglądam te zdjęcia to rozpływam się nad nimi. Nie wahajcie się ani chwili, Marylka stanie na wysokości zadania i na 100% będziecie zadowoleni jak my. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!

  Beantwoorden

 2. Beata

  ()

  Przepiękne zdjęcia i bardzo ciekawe ujęcia. Ależ to musi być romantyczne, taka sesja ślubna na Santorini. Zazdroszczę Ci Marylko takiego zawodu, jednak tu już potrzebne jest doświadczenie i wiedza i oczywiście trzeba mieć talent i oko:)Pozdrawiam!

  Beantwoorden

 3. Pingback: Jak zorganizowac slub na Dominikanie - Addicted to Passion

 4. Sesja ślubna Santorini

  ()

  Dzień dobry, razem z mężem wybieramy się na wakacje 16.06.18r na kręte na tydzień. Moje pytanie jest takie czy jest szansa zrobienia sesji ślubnej na Santorini? Jeśli tak jaki jest to koszt.

  Pozdrawiam,
  Dominika Żygadło

  Beantwoorden

 5. Sylwia

  ()

  Zdjęcia zapierają dech w piersiach! Coś cudownego!
  Będziemy z mężem od 28 stycznia do 11 lutego na Dominikanie (wiem, że termin jest szalony bo to za 3 tygodnie!), ale byłabym przeszczęśliwa, gdyby najpiękniejszą pamiątką z tej podróży poślubnej okazała się sesja zdjęciowa wykonana przez Panią!

  Ściskam mocno i jeszcze raz gratuluje wielkiego talentu!

  Beantwoorden

Skomentuj