JEDZIESZ NA WAKACJE? ZOBACZ BEZPŁATNIE JAK ROBIĆ LEPSZE ZDJĘCIA!

Jeśli też chcesz robić takie zdjęcia jak ja, mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Przygotowałam dla Ciebie 80 minutową, bezpłatną lekcję fotografii w której zdradzam Ci moje fotograficzne sekrety. Kliknij poniżej i uzyskaj dostęp do lekcji.

Kurs fotografii podróżniczej!

Już jest w sprzedaży kurs fotografii podróżniczej nad którym pracowałam przez ostatnie 5 miesięcy. Pierwszy kurs fotografii podróżniczej online, stworzony przez kobietę! Co wcale nie znaczy, że jest tylko dla kobiet 🙂

Kuba Kurs fotografii podróżniczej
Kurs fotografii podrozniczej

Dlaczego kurs fotografii podróżniczej online?

Po pierwsze praktycznie wszystkie kursy fotografii podróżniczej są w formie warsztatów i robi się je w terenie, a teraz jak wiadomo dość trudno gdziekolwiek wyjechać, żeby takie warsztaty zrobić. Zwykłych kursów fotograficznych od podstaw jest całe mnóstwo, ale fotografia podróżnicza to zdecydowanie coś więcej niż tylko umiejętność robienia ostrych i dobrze naświetlonych zdjęć. Dlatego potraktowaliśmy fotografię bardziej holistycznie i wzbogaciliśmy kurs o wiele ciekawych lekcji które przydadzą Ci się nie tylko w podróży, ale też podczas fotografowania na co dzień. 

Po drugie fotografia podróżnicza to nasza największa pasja. To w niej czujemy się specjalistami. To robienie zdjęć w podróży sprawia nam ogromną radość. Po trzecie, prowadzimy bloga podróżniczego. Większość z Was chce wiedzieć jak robić dobre zdjęcia nie tylko na co dzień, ale przede wszystkim podczas Waszych wspaniałych podróży. Bez względu na to, czy będą to podróże dalekie, na drugi koniec świata, wyjazd w polskie góry czy też po prostu wyjście z dzieckiem do parku.

Bali Kurs fotografii podrozniczej
Sri Lanka Kurs fotograficzny

Dla kogo jest stworzony kurs fotografii podróżniczej online?

Dla każdego kto chce robić lepsze zdjęcia. Bez względu na to na jakim etapie fotografowania jesteś, na pewno wiele nauczysz się z naszych lekcji. Kurs jest, dla tych osób, które po prostu lubią robić zdjęcia, ale z jakiegoś względu nie są zadowoleni z rezultatów. Bez względu na to czy są to zdjęcia robione telefonem, aparatem kompaktowym, lustrzanką czy też aparatem systemowym. W dzisiejszych czasach technika jest tak mocno posunięta do przodu, że aby zrobić ostre oraz prawidłowo naświetlone zdjęcie nie trzeba mieć żadnej specjalistycznej wiedzy. Telefon czy aparat na trybie automatycznym robi je za nas sam. Wystarczy, że naciśniemy na spust. Ale żeby zrobić zdjęcie, które będzie opowiadać historię i chwyci za serce, potrzebujesz konkretnych wskazówek. I właśnie tą wiedzę chcemy Ci przekazać. Oczywiście jest też cały rozdział o tym jak przejść z ustawień automatycznych na manualne, więc jeśli ktoś z Was chce przejść na kolejny poziom w fotografii, to ten kurs jest dla niego idealny.

Kurs fotografii podrozniczej
Kurs fotograficzny

Czego nauczę Cię w moim kursie fotografii podróżniczej?

Naszym głównym celem jest to, abyś po zrobieniu tego kursu, robił tak samo dobre zdjęcia jak my, albo nawet lepsze! Dlatego przekażemy ci całą wiedzę jaką potrzebujesz, aby takie efekty osiągnąć. W bardzo prosty sposób opowiem Ci o podstawach fotografii, o tym tak ustawić prawidłowo aparat. Będzie całe mnóstwo informacji o kompozycji zdjęcia. O mocnych punktach w kadrze, dzięki którym odbiorca zobaczy na zdjęciu to co chciałeś mu przekazać. Będziemy razem szukać wieloplanowości w terenie. Pokaże Ci na wielu przykładach jak ją budować. Zabiorę Cię w plener i pokażę krok po kroku jak ustawiam mój aparat. Będziemy razem fotografować w różnych warunkach oświetleniowych. Będziemy dużo mówić o roli światła w fotografii. Opowiem Ci o mojej ulubionej porze do fotografowania, czyli o magicznej godzinie. Dowiesz się także wszystkiego o planowaniu podróży pod kątem zdjęć. Pokaże Ci przydatne aplikacje oraz narzędzia bez których nie wyobrażam sobie planowania podróży. Nauczymy Cię jak robić zdjęcia twojej rodziny, tak abyś przywiózł z podróży najpiękniejsze chwile zatrzymane w kadrze. Będzie też o robieniu reportażu oraz o tym jak opowiadać historie z podróży. Zdradzimy Ci jak szukamy miejsc, o których nie piszą w internetach. 

Islandia Kurs fotografii podróżniczej
Islandia Kurs fotograficzny

Kurs fotografii podróżniczej online czy warsztaty fotograficzne w podróży?

Zawsze marzyłeś o tym, aby wybrać się na warsztaty podróżnicze gdzieś za granicę. Aby, podpatrzeć jak fotografowie szukają ciekawych kadrów. Posłuchać ich opowieści z podróży? Niestety sytuacja w jakiej obecnie się znaleźliśmy uniemożliwia teraz taką naukę. Dlatego stworzyliśmy kurs fotografii podróżniczej online, w którym pokażemy Ci dokładnie to, co pokazaliśmy Ci na warsztatach w terenie. Zaletą takiego kursu jest to, że możesz lekcje oglądać po kilka razy. Wracać do ulubionych lekcji. Zabierzemy Cię w piękne miejsca w Holandii i będziemy razem fotografować. Co ty na to?

Holandia Kurs Fotograficzny
Holandia Kurs Fotograficzny

Czy w kursie zdradzamy jak obrabiamy nasze zdjęcia?

Tak! W kursie będzie kilka lekcji na temat obróbki zdjęć. Krok po kroku pokarzę Ci jak obrabiam nasze zdjęcia. Aby ułatwić Wam pracę na Waszych zdjęciach, do kursu dołączone będzie 8 autorskich presetów (dokładnie tych których sami używamy), dzięki którym obrabianie zdjęć będzie już samą przyjemnością.

Dubaj Kurs Fotograficzny
Japonia Kurs fotograficzny

Ile kosztuje kurs fotografii podróżniczej?

Jeśli chodzi o cenę, to są dwa pakiety. Pierwszy z nich zawierający kompletny kurs oraz presety jego cena to 699 zł. Drugi pakiet rozszerzony o 1h konsultacji online, w które odpowiem na wszystkie Twoje pytania, oraz zrobię analizę nadesłanych zdjęć będzie kosztować 999 zł. Natomiast wszystkie osoby, które są zapisane na naszej liście adresowej otrzymają zniżkę w wysokości 200 zł. Kurs możesz kupić tutaj: Kurs Fotograficzny.

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com