fbpx

e-book Islandia w 10 dni - Plan Podróży

Planujesz swoją podróż na Islandię? Nie masz czasu na czytanie przewodników oraz przeglądanie dziesiątek blogów? Zrobiliśmy to za Ciebie! W tym e-booku znajdziesz nasz plan podróży na 10 dni, oraz mapę wszystkich atrakcji, fajnych noclegów, oraz pysznych restauracji. Jeśli planujesz krótszy pobyt, mamy dla Ciebie wskazówki, z czego zrezygnować, a jeśli planujesz dłuższy pobyt mamy całe mnóstwo fajnych miejsc na mapie, których nie zdążyliśmy zobaczyć, a które na pewno są tego warte!

e-book Islandia w 10 dni - Plan Podróży

Sukienka Soho i Torebka Obag

Doszły mnie słuchy, że stęskniliście się za ciekawostkami z Wiatrakowa 🙂 No więc dziś taka mała 🙂

 

Czy wiecie, że w Holandii nie mają ogórków gruntowych? Takich wiecie malutkich do kiszenia.

W ogóle Holendrzy nie jedzą ogórków kiszonych. Tych też na próżno tutaj szukać. Poza Polskimi sklepami i Jumbo, które ma jedną półkę z PL produktami. Ale o dziwno mają ogórki korniszonie. Tylko czemu nigdzie nie można dostać świeżych, tego nikt nie wie. Tak więc kiedy weszłam w sobotę do Polskiego sklepu i zobaczyłam worek z ogórkami gruntowymi niemal oszalałam z radości i od razu cały ten worek zabrałam ze sobą 🙂 Połowa już przetworzona dzięki przepisowy Krysi KLIK, a za resztę właśnie się zabieram. Mam nadzieję, że ładnie się ukiszą i będą w zimie jak znalazł 🙂 Uciekam zatem do kuchni, a was zostawiam z nowym postem i moja ulubiona sukienką w te wakacje 🙂 Miłego dnia kochani!

sukienka – SOHO

buty- Birkenstocks

torebka – Obag

Obag

Komentarze (98)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

do góry
ad2pa
ad2pa
ad2pa
ad2pa

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com